مردان وردپرس وردپرس اجرای وردپرس سریع تر از همیشه با PHP7

اجرای وردپرس سریع تر از همیشه با PHP7

همانطور که می دانید یکی از زیان های پر کاربرد در وب PHP می باشد که برای اولین بار در سال ۱۹۹۵ معرفی شد و به سرعت به زبانی پرکاربرد تبدیل شد. وردپرس و بسیاری دیگر از سیستم های مدیریت محتوا با استفاده از زبان PHP ساخته شده اند. در دسامبر ۲۰۱۵ بود که PHP7 به طور رسمی عرضه شد،‌ در نسخه ۷ بسیاری امکانات جدید افزوده شده است و صد البته اجرای دستورات با سرعت بیشتری صورت می گیرد. با ارایه نسخه ۴.۴ وردپرس اعلام کرد که سیستم خود را با نسخه جدید PHP مطابقت داده و کاربرانی که تمایل دارند می توانند با نسخه جدید PHP سیستم وردپرس را اجرا کنند و از سرعت بالاتر اجرایی برخوردار شوند البته این موضوع به این بستگی دارد که سرور شما PHP7 را پوشش دهد.

در زیر تست های مقایسه PHP7 و PHP5.6 را آورده ایم:

wordpress php7 -wpmen.ir

wordpress php7 - wpmen.ir

 زمانی که وردپرس در محیط PHP7 اجرا می شود حاصل آن ۳۷۳۷۸ بار دسترسی با زمان متوسط پاسخگویی ۴ms می باشد و در مقابل با اجرای وردپرس در محیط PHP5.6 حاصل می شود ۲۴۷۳۱ بار دسترسی با زمان پاسخگویی متوسط ۲۰۸ms.

این آمار خود بیان گر پیشرفت چشم گیر PHP می باشد، پیشنهاد مردان وردپرس این است اگر شما وردپرسی بالاتر از نسخه ۴.۴ دارید و پلاگین هایتان با PHP7 مشکلی ندارد حتما به نسخه جدید ارتقا دهید تا سرعت و عملکرد سایتان را افزایش دهید.

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۴ دی ۱۳۹۵
منبع :‌ مردان وردپرس
صادق مهدی لو

زمانی که تنها دوازده سال داشتم ، پدرم برای کادوی تولدم کامپیوتری را خرید. او هرگز نمی دانست که این وسیله زندگی من را تغییر خواهد داد ، و اکنون من یک برنامه نویس هستم...

Advertising MiSaCo.

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.