خبرهای کوتاه
مردان وردپرس وب محبوب ترین سیستم مدیریت پروژه ، Trello توسط Atlassian خریداری شد!

گویا خریده شدن شرکت های کوچک توسط شرکت های بزرگ تر به امری عادی شده است. پس از شنیدن خبر های فراوان در این خصوص امروز نیز خبری مهم از فروخته شدن شرکتی می دهد که به یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت پروژه تبدیل شده است. Trello محصولی که در چند سال اخیر مورد توجه خیلی از کاربران قرار گرفته و با بیش از ۱۹ میلیون کاربر فعال در ماه به یکی از محصولات پرکاربرد تبدیل شده امروز خبر خریده شدن آن توسط کمپانی Atlassian با قیمتی در حدود ۴۲۵ میلیون دلار رسما اعلام شد.

کمپانی Atlassian که در ساخت نرم افزار های مدیریت و کار های تیمی محصولات بسیاری را عرضه کرده است امروز نیز با به تصاحب در آوردن Trello محصولات خود را کامل تر از قبل کرد، هدف این کمپانی این است که بتواند به زودی بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال داشته باشد که بروی تمامی محصولاتش در حال فعالیت باشند اگرچه مدیر عامل این کمپانی اعلام کرده که این کار بسیار دشوار خواهد بود اما به دور از ذهن نیست و تمام تلاشمان را خواهیم کرد که به این آمار برسیم.

اگر اکنون از Trello به صورت رایگان استفاده می کنید این کمپانی اعلام کرده که جای هیچ نگرانی نیست و می توانید به همین صورت از این سرویس به صورت رایگان استفاده کنید.

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۱ دی ۱۳۹۵
برچسب ها:, , ,

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.