مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرسی ، RSS Image Feed

معرفی پلاگین وردپرسی ، RSS Image Feed

%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d9%be%d9%84%d8%a7%da%af%db%8c%d9%86-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d8%8crss-image-feed-wpmen

با مطرح شدن وبسایت ها و همچنین فراگیر شدن آن امکانات بی نظیری به وبسایت ها ارائه شد، یکی از این امکانات RSS سایت بود .rss امکان جمع آوری اطلاعات و اخبار را از سایت های دیگر برای سایت فراهم می کند.


RSS چیست ؟

RSS  سرنام REALLY SIMPLE SYNDICATION و یا RDF SITE SUMMARY است. ولی RSS سرنام هر چه باشد، پدیده‌ای است كه امكان جمع‌آوری اطلاعات و اخبار را از سایت‌های مختلف فراهم می‌كند بدون این كه مجبور باشید از این سایت به آن سایت سر بزنید. ویژگی RSS هم مثل بقیه تكنولوژی‌های خوب، در سادگی آن است :یک فرمت سریع و استاندارد، شبیه همان بولتن‌های خبری است منتها به شكل الكترونیك.


حال مدیران سایت های وردپرسی می خواهند خوراک سایت یا  rss را از سایت های وردپرسی دیگر دریافت کرده و در سایت خود قرار دهند.این امکان بدون استفاده از پلاگین نیز ممکن است و با چند کد می توان خوراک سایت را گرفت مانند کد زیر

 

اما مشکلی که اکثرا پیش می آید اینست که تصاویر خوراک سایت را نیز قرار دهند ، این امکان را وردپرس برای مدیران سایت ها با استفاده از پلاگین RSS Image Feed فراهم کرده است.دقت کنید که این پلاگین فقط اولین تصویر را الحاق می کند خواه این تصویر در محتوا باشد خواه این تصویر اصلی سایت باشد.

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲ آبان ۱۳۹۵
منبع :‌ مردان وردپرس
میلاد میلادی

باور هایت را که پرورش دهی به هرچیزی دست خواهی یافت.

Advertising MiSaCo.

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.