خبرهای کوتاه
مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرسی ، WP Smush – Image Optimization

آموزش وردپرس

تصاویر نقش مهمی در تمامی سایت ها ایفا می کنند.گرچه اهمیت متون برای سئو سایت با ارزش است اما باید بدانیم اهمیت ندادن به تصاویر نیز سئو سایت ما را پایین می آورد. برای مثال باید بگویم که سایتی آموزش ورپرس مردان وردپرس نیز نسخه جدید داشت و ما اقدام به بهینه کردن تصاویر کردیم.تمام توسعه دهندگان سایت ها به سمتی می روند که صفحات سایت خود را با کمترین زمان بارگزاری به کاربران نمایش دهند چون یکی از مهمترین بخش هایی که موتور های جستجو دنبال آن هستند راضی نگه داشتن کاربران خود می باشد،  پس سایت هایی با سرعت بارگزاری سریع تر را در فهرست های بالاتر خود قرار می دهند.این موضوع  برای تمام مدیران سایت ها اهمیت دارد به حدی که یک نفر آشنا به کارهای گرافیکی را استخدام می کنند تا تصاویر را برای سایت بهینه کند. حال فرض کنید ،سایت راه اندازی شده و ما قصد بهینه سازی تصاویر را داریم ؛ آیا باید تصاویر را دانلود کنیم و دوباره آپلود کنیم؟ آیا راهی بهتر وجود ندارد؟در پاسخ به سوال اول باید بدانیم که حجم تصاویر ما ممکن است بیش از چند گیگا بایت باشد که این کار زمان بری است  و پاسخ دوم اینکه همیشه راه بهتری وجود دارد.در وردپرس پلاگین هایی برای بهینه سازی تصویر ساخته شده اند که یکی از آنها پلاگین wp-smushit می باشد.در این سری آموزش وردپرس  پلاگین بهینه سازی تصاویر در وردپرس  را معرفی می کنیم.


سئو و بهینه سازی تصاویر یکی از فاکتورهای On Page Optimization میباشد. با سئوسازی تصاویر نه تنها  در مکان های بالای جستجو ظاهر خواهید شد بلکه شما با بهینه سازی تصاویر یک تجربه خوب از وبسایت برای کاربر ایجاد خواهید کرد.بهینه سازی تصاویر برای موتورهای جستجو بسیار مهم می باشد زیرا بهینه سازی  در بخش های دیگر سئو مانند Bounce Rate و کارآیی ( Usability ) تاثیر مستفیم دارد.


https://wpmen.ir/

پلاگین WP Smush  به وسیله  بهترین آنایزگرهای سایت توصیه شده است و.به وسیله آن می توان ، تصاویر سایت را به صورت خودکار در اندازه دلخواه تنظیم کرد .گاهی هنگام تعویض یک پوسته سایت ممکن است تصاویر در سایت به شکل درستی  نمایش داده نشوند همانطور که گفتیم سایت آموزش وردپرس مردان وردپرس یک بار تفییر کرد که تصاویر نیز می بایست تغییر می کردند و  به وسیله این پلاگین دیگر این مشکل به  وجود نیامد.

به وسیله پلاگین wp-smushit می توانید تصاویر سایت را بهینه کرده و برای تصاویر با اندازه وب (معمولا ۱مگابایت و کمتر )بهینه کنید.

ویژگی ها 

 • بهینه سازی تصاویر با تکنیک های پیشرفته فشرده سازی (compress).
 • پردازش تصاویر JPEG, GIF و PNG 
 • پردازش غیر همزمان تصاویر برای سرعت بیشتر هنگام آپلود تصاویر
 • دسترسی به صورت جداگانه به تصاویر یا دسترسی به ۵۰ فایل در یک زمان
 • بهینه سازی تصویر برای اندازه وب (web-sized)
 •  تاثیر بر رتبه سئو سایت با کم کردن حجم بسیاری از تصاویر
 •  تاثیر بر رتبه موتور های جستجو
 •  تاثیر بر سایت Gtmetrix
 •  افزایش سرعت سایت
   
منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲ آذر ۱۳۹۵
برچسب ها:, , , , , ,

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.