gcse-widget

اگر دوست دارید ویژگی جستجوی گوگل در سایت وردپرس شما باشد  فقط نیاز به ثبت نام برای جستجوی سفارشی گوگل دارید ، ID موتور جستجو گوگل  خود را دریافت نموده  و در صفحه تنظیمات افزونه وارد کنید. سپس موتور جستجوی سفارشی خود را برای استفاده آماده نمایید،  با قرار دادن ابزارک جستجو Google در جعبه های جدید در نوار کناری در ابزارک ها ، از آن لذت ببرید!

در این روش افزونه شما را به راحتی قادر به قرار دادن موتور جستجوی گوگل به وب سایت خود، و یا مجموعه ای از وب سایت های می سازد.

شما می توانید صفحات وب و تصاویر را جستجو کنید. شما می توانید  نوع جستجو را که  تنها در داخل سایت شما (و یا سایت های داده شده)، و یا کل وب باشد را  تعریف کنید.

ممکن است که به سفارشی کردن ویژگی های جستجو (طرح، تم ها، رنگ های سفارشی و فونت ها، تصاویر کوچک)، و بسیاری دیگر.

همه این تنظیمات را می توان در جستجوی سفارشی گوگل سایت موتور محیط مدیریت مشخص شده: https://www.google.com/cse/ تغییرات خود  فورا در سایت شما به طور خودکار ظاهر خواهد شد.

بعد از ثبت نام در موتور جستجو گوگل و گرفتن ID موتور جستجو گوگل، باید ID را در تنظیمات پلاگین وارد کنید :

Settings -> WP Google Search Use WP Google Search widget for [wp google search box] shortcode to place search box on your site.

نتایج جستجو را می توان در یک صفحه عادی و یا در یک پنجره نمایش داد. استفاده از طرح کامل عرض و یا روکش (پنجره) مدیریت طرح در سایت گوگل برای راه اندازی جستجوی سفارشی .
 

زبان های در دسترس

 

 

 

 

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
میلاد میلادی

باور هایت را که پرورش دهی به هرچیزی دست خواهی یافت.

ارسال نظر

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.