مردان وردپرس آموزش وردپرس نمایش تعداد نظرات هر کاربر

comment-count

 

oddcpjp

در وب سایت تجزیه و تحلیل مالی seekingalpha.com، متوجه شدم که هر زمان کسی یک نظر در مورد هر مقاله بگذارد ، تعداد  کل  نظرات خود را  در کنار نام خود می تواند مشاهده نماید. این کارعنوان جو جامعه سایت را بسیار خوب و زیبا  جلوه می دهد . 

در وردپرس، شما می توانید همین کار را با اضافه کردن دقیق تابع زیر انجام دهید. آدرس ایمیل نظرات را چک کرده و تعداد کل نظرات او را  در وب سایت خود  از گذشته باقی تا حال حاضرنمایش می دهد. حتی اگر فرد یک کاربر ثبت نام شده سایت نباشد نیز کار خواهد کرد.

توجه: اگر شما از افزونه Akismet استفاده  می کنید ، ممکن است متوجه گزینه جدید "نمایش تعداد نظرات در کنار هر نویسنده نظر مورد تأیید شده " می شوید که   از نسخه ۲.۵. عطف در این گزینه نمایش تعداد کل نظر از هر نظر نویسنده به عنوان خوب، اما تنها در پنل مدیریت وردپرس. در مورد ما، ما در حال رفتن به تعداد نظر عموم قابل مشاهده.

اگر بخواهید تعداد کل نظرات هرکاربر را نمایش دهید، ممکن است  بر اساس نیاز باشد و یا یک مدل جذب کاربر که بداند چند نظر در سایت شما گذاشته است می توانید از کد زیر استفاده نمایید کد را در functions.php قرار دهید 

 

حال کد زیر را در محل نمایش تعداد نظرات کاربران قرار دهید.معمولا در comments.php

 

 

 

 

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
میلاد میلادی

باور هایت را که پرورش دهی به هرچیزی دست خواهی یافت.

Advertising MiSaCo.

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.