مردان وردپرس هوک آموزش وردپرس ، نمایش مطالب sticky

آموزش وردپرس ، نمایش مطالب sticky

آموزش وردپرس

 در سری آموزش وردپرس قصد ما اینست که کاملترین مجموعه آموزش وردپرس را در اختیار شما قرار دهیم. sticky در لغت به معنای چسبنده و چسبناک می باشد و در سایت ها مطالبی هستند که بالاتر از مطالب دیگر قرار خواهند گرفت.مطالب sticky در وردپرس و یا هر سایت دیگری ، مطالبی هستند که بیشتر از مطالب دیگر اهمیت دارند ، مثلا یک وبلاگ  را در نظر بگیرید ، مدیر وبلاگ می خواهد محصولاتش که به عنوان یک پست می باشد همیشه در ابتدای پست ها قرار بگیرد تا با هر باری که صفحه اصلی و یا صفحات مرتبط بارگزاری می شوند .

 sticky  فیلد  وردپرسی  برای مطالبی با اهمیت بالا در نظر گرفته است که در قسمت افزودن پست مشخص می باشد که در تصویر زیر قابل مشاهده می باشد.

https://wpmen.ir/

حال برای اینکه بخواهیم مطالب sticky را در سایت خود قرار دهیم  در این سری آموزش وردپرس نحوه نمایش مطالب sticky  را در سایت نمایش می دهیم.

مطالب sticky

کد زیر را در functions.php قرار می دهیم.کد زیر ۵ پست آخری که به صورت sticky در آمده اند را نمایش می دهد

 

 

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱ آذر ۱۳۹۵
منبع :‌ مردان وردپرس
میلاد میلادی

باور هایت را که پرورش دهی به هرچیزی دست خواهی یافت.

Advertising MiSaCo.
2نظر برای

آموزش وردپرس ، نمایش مطالب sticky


  1. سلام
    چطور میتونم کاری کنم که پست هایی با موضوع فوری در دسته بندی ای مثل خانه به مدت ۱۰ روز بالاترازهمه قرار گیرند و بعدش به حالت معمول برگردند؟
    فرض این جوری باشه: یک پست در موضوعی مثل خانه-فروشی و همینطور دسته فوری به مدت ۱۰ روز بالاترازهمه پست ها قرار بگیره و بعد از ۱۰ روز به حالت خودش برگرده ، یه جوری باشه که از این قابلیت در گرویتی فرمز بشه استفاده کرد. مثلا موضوع فوری رو با یک چک باکس بشه به پستی که از طریق گرویتی فرمز پست میشه نسبت داد و این موضوع رو ما ازقبل جوری تنظیم کردیم که همه پست های قرارگرفته در این موضوع تا ۱۰ روز بیشتر نمایش داده نشوند.

    • مدیرکل

      برای این کار می بایست کد اختصاصی نوشت که در آن از دستورات دریافت دیتابیس استفاده شود که می توان در آن کد اعلام کرد که طی این مدت را نمایش دهد ومدت زمان را نیز می توان تعیین کرد برای راحتی کار می توان از فیلد های آماده با استفاده از Custom field استفاده کرد.

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.