مردان وردپرس ووکامرس ووکامرس ( WooCommerce )

%d9%88%d9%88%da%a9%d8%a7%d9%85%d8%b1%d8%b3-woocommerce-wpmen

ووکامرس، نام پلاگینی برای وردپرس است که توسط کمپانی WooThemes ساخته شده، این محصول شگفت انگیز توانست در کمتر از ۴ سال به معروف ترین و پر استفاده ترین پلاگین فروشگاهی وردپرس تبدیل شود. در این مطلب مروری بر تاریخچه این پلاگین خواهیم پرداخت ، با مردان وردپرس همراه باشید.

در سال ۲۰۱۱ در حالی که وردپرس در حال بزرگتر شدن بود نبود پلاگین های حرفه ای جلوی این رشد سریع رو گرفته بود ساخت برخی از این پلاگین ها را خود کمپانی اتوماتیک بر عهده گرفته بود اما به تنهایی از عهده این کار بر نمی آمد.در آن زمان وجود فروشگاه حرفه ای می توانست وردپرس را به سکوی پرتابی دیگر متصل کند. کمپانی WooThemes که دفتر اصلی آن در آفریقای جنوبی می باشد و یکی از بزرگترین تولید کنندگان قالب و پلاگین وردپرس است فرصت را غنیمت شمرد و با استخدام Mike Jolley , Jay Koster دونفر از اصلی ترین اعضای تیم توسعه اصلی وردپرس به ساخت محصولی جامع و کامل در زمینه فروشگاه پرداخت . چندی بعد نسخه اولیه ووکامرس منتشر شد و به سرعت مورد استقبال عموم استفاده کنندگان فروشگاهی وردپرس قرار گرفت . در کمتر از ۴ سال یعنی در سال ۲۰۱۵ این پلاگین با بیش از ۱۲ میلیون بار دانلود و بیش از ۱ میلیون نصب فعال به یکی از موفق ترین پلاگین های تاریخ وردپرس تبدیل شد.

woocommerce-icon-wpmen.ir

اتوماتیک ووکامرس را خرید

یکی از مهم ترین خبر هایی که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد خبر خرید پلاگین ووکامرس توسط وردپرس بود. وردپرس با این خرید پکیچ پلاگین های تولیدی خود را کامل کرد دیگر امروزه این غول دنیای مدیریت محتوا هر نوع پلاگین را در اختیار دارد و به راستی می توان گفت که پرچم دار سیستم های مدیریت محتوا دیگر چیزی کم ندارد.

نتیجه گیری

ووکامرس به صورت رایگان عرضه می شود اما برای داشتن پلاگین هایی که برای این سیستم نوشته شده است باید مبلغی را پرداخت کنید.

می توان این نتیجه را گرفت از زمان تولید تا به اوج رسیدن ووکامرس تنها ۴ سال زمان برده است پس به راستی اگر محصولی که روانه بازار های اپن سورس و رایگانی همچون وردپرس می کنیم محصولی بی نقص و قوی و همچنین پشتیبانی قوی از آن به عمل بیاوریم می توانیم در کمترین زمان بهترین نتیجه برسیم چرا که در مارکت هایی همچون مارکت وردپرس که هزاران محصول در آن وجود دارد به تبع هزاران تفر نیز وجود دارند که محصولات را نقد کنند پس اگر محصولات خوب و  بی نقص باشند این افراد تبلیغ کنندگان شما نیز خواهند شد همچنین هزاران سایت تحلیلی و آموزشی رایگان در زمینه وردپرس نیز به نقد و آموزش محصول شما می پردازند.

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۴ مهر ۱۳۹۵
منبع :‌ مردان وردپرس
صادق مهدی لو

زمانی که تنها دوازده سال داشتم ، پدرم برای کادوی تولدم کامپیوتری را خرید. او هرگز نمی دانست که این وسیله زندگی من را تغییر خواهد داد ، و اکنون من یک برنامه نویس هستم...

Advertising MiSaCo.

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.