مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرسی Advanced random posts widget

معرفی پلاگین وردپرسی Advanced random posts widget

مردان وردپرس

با سلام خدمت دوستداران وب سایت مردان وردپرس ، در خدمت شما بزرگوران هستیم با معرفی یکی دیگه از پلاگین هایی که شاید در وب سایت وردپرسی خود به آن نیاز داشته باشید. پس با مردان وردپرس همراه باشید.

آیا به دنبال راهکاری هستید که مطالب وب سایت خود را به صورت تصادفی در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید و یا اینکه میخواهید روشی را در پیش بگیرید که مطالب و پست های قدیمی تر سایت را نیز کاربران مشاهده نمایند. ما در این بخش از معرفی پلاگین وردپرس میخواهیم پلاگینی را به شما معرفی کنیم که شما به وسیله آن می توانید پست های خود را به صورت تصادفی ایجاد نمایید.

یکی از بهترین پلاگین هایی که این کار را برای ما انجام می دهد ، پلاگین وردپرسی Advanced random posts widget  می باشد. ای پلاگین این امکان را به شما می دهد که کاربران و یا بازدید کنندگان از مطالب و یا پست های قدیمی تر سایت نیز بهرمند شوند. به همین منظور هم کاربران به مطالب بیشتری دسترسی دارند و هم پست های شما داری بازدید بیشتری خواهند بود.

از قابلیت ها و امکانات این افزونه وردپرس می توان به نمایش تاریخ پست ها ، تاریخ تغییر پست ها و همچنین رایگان بودن نیز اشاره کرد. پس اگر در سایت وردپرسی خود نیاز به ایجاد کردن پست های تصادفی دارید می توانید از این افزونه استفاده کنید.

 

 

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۲۵ بهمن ۱۳۹۵
منبع :‌ مردان وردپرس
سینا نظری

هرگز... داشته هایت را به نداشته هایت نفروش !!! شاید وقتی به نداشته هایت رسیدی... حسرت داشته هایی را بکشی !!! که ارزان فروختی

Advertising MiSaCo.
یک نظر برای 1

معرفی پلاگین وردپرسی Advanced random posts widget


  1. سلام – این مطلب خیلی ارزشمندی بود من لذت بردم و اینکه سایتتون هم عالیه خدا قوت ...

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.