آموزش وردپرس ، تغییر آدرس پیش فرض دسته بندی ها
مردان وردپرس ترفند آموزش وردپرس ، تغییر آدرس پیش فرض دسته بندی ها

 در وردپرس همانطور که می دانید دسته بندی ها شامل یک آدرس کلی می باشند که مابقی دسته بندی ها زیر مجموعه آن آدرس قرار می گیرد در این آموزش می خواهیم به نحوه  تعبیر آدرس اصلی  دسته بندی ها اشاره کنیم. با مردان وردپرس همراه باشید تا نحوه تغییر اسلاگ دسته بندی  را با هم فرا بگیریم.

 آدرس پیش فرض دسته بندی های وردپرس به صورت زیر می باشد:

http://example.com/category/news/

و یا به عنوان مثال آدرس پیش فرض صفحه تگ های وردپرس به صورت زیر می باشد:

http://example.com/tag/iphone/

حال فرض بگیرید که می خواهید این آدرس های پیش فرض را تغییر دهید برای دسته بندی به روش زیر عمل می کنیم تا بتوانیم آدرس پیش فرض دسته بندی ها را تغییر دهیم این عمل به صورت خیلی ساده صورت خواهد گرفت چراکه توسعه دهندگان وردپرس خیلی پیش تر به آن فکر کردند و روش ساده ای را در اختیارمان قرار دادند برای این منظور کافی است به صفحه تنظیمات قسمت پیوندهای یکتا در پنل وردپرس خود وارد شویم.

 

سپس در قسمت اختیاری دو بخش وجود دارد که می توانیم آنها را تغییر دهیم یکی برای دسته بندی و دیگری برای تگ ها می باشد این تغییر ساختار اصلی وردپرس را تغییر خواهد داد مراقب باشید پس از تغییر آدرس های شما به روز رسانی خواهند شد. اگر آدرس های  زیادی در موتور های جستجو ثبت شده دارید مراقب این تغییر باشید چرا که به موجب آن تمامی آدرس های زیر مجموعه این آدرس های تغییر خواهند یافته. 

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 30 جولای 2018

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.