خبرهای کوتاه
مردان وردپرس آموزش وردپرس آموزش وردپرس ، ساخت یک صفحه فرود ( Landing Page )
آموزش وردپرس ، ساخت یک صفحه فرود ( Landing Page )

لندینگ پیج و صفحه فرود از جمله صفحاتی هستند که به طور متعدد در سایتهای مختلف می‌توان مشاهده کرد این صفحات اصولاً به منظور معرفی یک محصول و یا یک خدمات جدید ساخته می شوند در پیاده سازی و طراحی این نوع صفحات تفاوتی که بین آن و طراحی سایت وجود دارد این است که بطور کامل با یکدیگر تفاوت دارند از این رو صفحات ورود برای موارد خاصی استفاده می شوند اگر قصد ایجاد یک صفحه فرود را دارید می توانید این آموزش را پیگیری کنید در این آموزش قصد داریم تا با یکدیگر یک صفحه فرود با استفاده از پلاگین و صفحه ساز بسازیم و البته در این صفحه ساز از طرح های از پیش طراحی شده بسیاری موجود است که می توانیم تنها با تغییر دادن متن ها و عکس های آن به خواسته مورد نظر خود برسیم با مردان  وردپرس همراه باشید.

ساخت صفحه لندینگ پیچ

ابتدا پلاگین Beaver Builder را از این آدرس نصب کرده. این پلاگین یک صفحه ساز مخصوص صفحات لندینگ پیج  یا همان صفحات فرود می باشد که امکانات فراوانی را در اختیار ما قرار میدهد تا در کمترین زمان ممکن بتوانیم به هدف مورد نظر خود دست یابی پیدا کنیم.
البته به یاد داشته باشید که این پلاگین نسخه پولی می باشد و نسخه رایگان آن در دسترس نمی باشد.  پس از نصب نیاز است که نسخه را فعال کنید.

به بخش برگه ها در صفحه مدیریت وب سایت وردپرسی خود بروید و یک صفحه جدید ایجاد کنید در قسمت وارد شده مشاهده می کنید که موارد جدیدی اضافه شده اند که مخصوص پلاگین Beaver Builder  میباشند.  به سربرگ Beaver Builder  تا مستقیماً وارد صفحه ساز Beaver Builder  شوید از قسمت تمپلیت ها  می توانید الگوی مورد نظر خود را انتخاب کنید و یا می توانیم یک صفحه کاملا خالی داشته باشید و تمامی موارد را خودتان از ابتدا چیدمان کنید، برای این که چندان زمانتان را نگیرد پیشنهاد می‌کنیم که از میان الگوهای یک الگوی مناسب با آن چه نیاز دارید انتخاب کنید.

سپس محتوای آن را به سادگی تغییر داده و پس از آن صفحه را ذخیره کنید.  البته این نکته نیز حائز اهمیت است که حتی اگر شما یک قالب آماده انتخاب کنید می توانید در آن تغییرات اساسی نیز ایجاد کنید می توانید با اضافه کردن ردیف های جدید  بخش های کاملاً جدیدی در قالب ایجاد کنید صفحه ساز Beaver Builder  از امکانات کامل برخوردار است که این امکان را به شما می دهد که درون صفحه خود از انواع تگ های html از جمله تگ تصویر ویدیو موسیقی و انواع مختلف دیگر که نیاز است در صفحه خود از آن استفاده کنید وارد صفحه کرده و تنظیمات لازم را انجام دهید.

پس از اعمال تغییرات و ایجاد بخش های جدید، صفحه را از قسمت بالا سمت راست منتشر کنید پس از آنکه صفحه را منتشر کردید می توانید صفحه لندینگ پیج را که ساخته اید در خروجی وب سایت خود مشاهده کنید به مانند  برگه های دیگر وردپرس این صفحه نیز از آدرس های مشابه آن ساخته می شود چرا که در اصل این صفحه از نوع پست های پیج میباشد.

 

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : ۴ مرداد ۱۳۹۷
برچسب ها:, , , ,

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.