مردان وردپرس آموزش وردپرس آموزش وردپرس ، پست ها

پست ها در وردپرس یکی از مهم ترین و اساسی ترین بخش ها به حساب می آیند شاید به جرات می توان گفت که بیش از ۶۰ درصد فعالیت های وردپرس بروی همین پست ها می باشد اگر دارای یک سایت خبری می باشید پست ها نقش شاهرگ سایت را عهده دار هستند  با مردان وردپرس همراه باشید تا به طور دقیق تری با پست ها آشنا شوید.

بعد از اینکه شما وارد پنل کاربری خود شدید می توانید در قسمت نوشته ها وارد تمام نوشته های خود شوید. در این قسمت تمام نوشته های  را در یک لیست نمایش می دهد که با یک ناحیه ناوبری می توانید پست های قبلی را ببینید روی هر پست می توانید اطلاعات زیادی را دریافت نمایید.

  • عنوان : عنوان نوشته 
  • نویسنده : نام نویسنده نوشته
  • دسته ها : دسته بندی هایی که برای آن نوشته گذاشته اید
  • برچسب ها :همانند دسته ها
  • تاریخ : آخرین تاریخ نوشته و یا آخرین باری که آن را تغییر داده اید
  • و…

در قسمت ویرایش می توانید متن خود را ویرایش نمایید. فرض کنید کلمه ای را اشتباه نوشته باشید و می خواهید آن را ویرایش کنید همه آن چه که در پست موجود بوده را می توانید ویرایش کنید حتی زمان انتشار پست.

ویرایش سریع شامل  گزینه هایی مانند تغییر دسته بندی و برچسب ها و همچنین نحوه نمایش نوشته ها می باشد در تصویر زیر می توانید تمام اطلاعات آن را مشاهده نمایید.


حال می خواهیم نوشته ای بسازیم. زیر شاخه نوشته ها را که باز کنید قسمتی به نام افزودن نوشته وجود دارد وارد آن قسمت که شوید به قسمت نوشته می روید همانند تصویر زیر در کادر زیر نوشته تازه عنوان نوشته تان را بگذارید ، در قسمت افزودن پرونده چند رسانه ای  می توانید تصویر ، ویدئو و یا موسیقی به نوشته خود بیافزایید در کادر متنی هم که یک محیط ویژوال است می توانید متن خود را قرار دهید در قسمت انتشار گزینه های مربوط به نحوه نمایش متن، رمز گذاری روی نوشته ، انتشار و یا ذخیره به صورت پیش فرض موجود می باشند. در قسمت ساختار با توجه به راهنمایی های قالب می توانید آن را قرار دهید.


در تصویر زیر هم تنظیمات دیگری را مشاهده می نمایید مانند دسته بندی ها و برچسب ها که با توجه به نوع مطلب آن دسته بندی را قرار می دهید. در قسمت تصویر شاخص هم تصویر مربوط به نوشته خود را قرار می دهید

قسمت های فراوان دیگری نیز می توانند وجود داشته باشند این موضوع به قالب تان بر میگردد ممکن است قالبی که در حال اجرای وردپرس است دارای ویژگی های خاصی باشد که در هنگام ایجاد یک پست نیاز باشد که آن ها را نیز پر کنید. از تکمیل کردن همه موارد می توانید به سادگی پست را منتشر کنید همچنین می توان با زمان بندی آن را منتشر کنید به این صورت که تنظیم کنید تا سه ساعت دیگر پست به طور اتوماتیک منتشر شود.

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 26 ژوئن 2017

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.