آموزش گیت ( Github ) بخش چهارم : ثبت نام
مردان وردپرس GIT آموزش گیت ( Github ) بخش چهارم : ثبت نام

همانطور که در قسمت پیش توضیح دادیم می توانید بنا به سیستم عاملی که دارید گیت را بروی سیستم خود نصب کنید تا به این سرویس محبوب بتوانید از روی سیستم خود دسترسی داشته باشید. اما پس از نصب گیت نیاز است که در سایت گیت هاب نیز عضو شوید تا بتوانید مخازن خود را بسازید و یا از مخازن دیگران استفاده کنید برای این منظور در این قسمت می خواهیم نحوه عضو شدن در سایت گیت هاب را توضیح دهیم با مردان وردپرس همراه باشید.

ثبت نام در سایت گیت

در قسمت آدرس مروگر آدرس اصلی سایت گیت ( https://github.com ) را وارد کنید تا وارد سایت اصلی شوید همانطور که می بینید صفحه اصلی گیت به شما نمایش داده می شود اگر قبلا عضو شده باشید و در سایت وارد شده باشید وارد صفحه خانگی خود می شود در غیر این صورت وارد بخش وارد شدن به سایت می شوید.

screenshot-home-github-wpmen-ir

توجه کنید که ساخت یک اکانت جدید در گیت بسیار ساده می باشد تنها کافیست یک ایمیل داشته باشید. همانطور که در تصویر بالا می بینید کافیست یک نام کاربری انتخاب کنید سپس ایمیل خود را وارد کنید و همچنین یک گذرواژه قرار دهید و نهایتا دکمه Sign up for GitHub را کلیک کنید تا یک اشتراک به نام شما ثبت شود.

پس از ثبت نام وارد سیستم خواهید شد همچنین یک ایمیل جهت تایید نام کاربری و آدرس ایمیل به ایمیل شما ارسال خواهد شد که می بایست بروی قسمت مربوطه در متن میل کلیک کنید تا وارد سایت گیت شوید و از این طریق تایید دو مرحله ای شما نیز ثبت خواهد شد و عضو رسمی سایت گیت خواهید شد.

گیت رایگان است

از آنجایی که سازنده اصلی محصول قدرتمند گیت خود یکی از طرفداران و توسعه دهندگان اصلی در دنیای متن باز و نرم افزار های رایگان می باشد ، گیت نیز یک سرویس رایگان است اما این نکته حايز اهمیت است که در برخی مواقع نیاز به این موضوع پیدا خواهید کرد که پروژه تان مخفی باشد و برای عموم قابل رویت نباشد از این رو گیت یک سرویس دیگری نیز برای اینگونه نیاز ها در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است که برای آن نیاز است مبلغی را به صورت ماهیانه به سایت اصلی آن واریز کنید و پس از آن می توانید پروژه هایی را داشته باشید که تنها به افراد خاصی امکان دسترسی بدهید.

در قسمت بعدی در خصوص ساخت مخزن و فراخوانی در گیت توضیحاتی را ارایه خواهیم کرد.

آموزش گیت ( Github ) بخش اول: گیت چیست ؟

 

آموزش گیت ( Github ) بخش دوم : تاریخچه گیت

 

آموزش گیت ( Github ) بخش سوم : نصب گیت

 

آموزش گیت ( Github ) بخش چهارم : ثبت نام

 

آموزش گیت ( Github ) بخش پنجم : ساخت مخزن و فراخوانی آن

 

آموزش گیت ( Github ) بخش ششم : تنظیمات گیت

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 10 نوامبر 2017

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.