مردان وردپرس وردپرس آنچه در وردپرس ۴.۵ خواهید دید (ویژگی ها و تصاویر)

https://wpmen.ir/

همانطور که می دانید وردپرس ۴.۵ از فروردین ماه سال آینده ( سال ۹۵ ) می آید .در این قسمت از آموزش وردپرس ، ویژگی های افزوده شده به این نسخه را بررسی می کنیم.


wordpress4-5-180x180

سفارشی سازی لوگو :

سفارشی کردن لوگوی قالب یکی از ملزوماتی بود که برخی کاربران انتظار زودتر از آن را داشتند که از نسخه ۴.۵ وردپرس به آن افزوده می شود. بسیاری از طراحان تم وردپرس این اجازه را به کاربران خود می دهند تا عکس  لوگوی سایتشان را آپلود کنند. با استفاده از کد زیر دیگر نیازی به سفارشی کردن توسط تیم طراحی نمی باشد.


بهبود ویرایشگر ویژوال

اکثر کاربران وردپرس بیشتر وقت خود را صرف ایجاد محتوا می کنند. هر چیزی را که  تجربه نوشتن بهتر و سریع تر را به شما کمک می کند همیشه چیز خوبی است، وردپرس ۴.۵ برخی از پیشرفت های جدید به ویرایشگر بصری، که تجربه نوشتن برای کاربران را بهبود خواهد داد با خود به همراه می آورد.

لینک ویرایش درون خطی

وردپرس همراه با برخی از صرفه جویی در زمان میانبرهای بزرگ، که همه آنها به شما کمک کند ارسال سریعتر را داشته باشید. یکی از این کلید های میانبر CTRL + K (فرماندهی + K در مک)، که به قرار دادن لینک در پست  اجازه می دهد.

 

میانبرهای متن درون خطی بیشتر

کلید های میانبر متن درون خطی در وردپرس ۴.۳ معرفی شدند. آنها به کاربران برای سرعت اضافه کردن نشانه گذاری قالب بندی با استفاده از کلید های میانبر متن ساده اجازه می دهند.

 

وردپرس ۴.۵ است که به معرفی کلید های میانبر بیشتر شبیه code برای code و ** bold** برای bold.


بهبود متوسط  صفحه نمایش نظرات

بسیاری از وبلاگ نویسان صرف مقدار زیادی از زمان پایش نظرات در وردپرس می کنند. همه ما باید به منظور مبارزه با هرزنامه نظر در وردپرس تحمل کنیم.وردپرس یک ایمیل برای شما می فرستد تا به شما یاد آوری کند که یک پیام جدید دارید.
 

این صفحه نمایش به ویرایش یک دیدگاه به شما اجازه نمی دهد . همچنین به شما هر گونه قالب بندی در نظر متن که خوشایند نیست را نشان نمی دهد.

وردپرس ۴.۵، شما را وادار به دیدن یک صفحه نمایش بهبود یافته می کند. قالب بندی آن را به شما در نظر متن نشان می دهد وعنوان  آن در مرورگر ظاهر می شود. همچنین یک لینک به ویرایش نظر دارند.


پیش نمایش واکنش گرا  در سفارشی سازی یا  Customizer

وردپرس ۴.۵ یکی دیگر از ویژگی های خودش را  در  customizer به ارمغان می اورد. شما هم اکنون  قادر به دیدن پیش نمایش واکنش گرا  از سایت خود را به طور مستقیم در Customizer می باشید، شما می توانید بر روی آیکون دستگاه در پایین کلیک کنید برای تغییر دیدگاه بین دستگاه. در حال حاضر رومیزی آن را نشان می دهد .این بسیار خوب است که شما تغییرات سایت را در اندازه های مختلف مشاهده نمایید.


بهینه سازی تصویر

تصاویر  واکنش گرای در وردپرس ۴.۴ معرفی شده است. این به این معنی است، کاربران در صفحه نمایش کوچکتر یک تصویر کوچکتر را مشاهده می کنند این ویژگی های بزرگ نه تنها باعث بهبود عملکرد وب سایت در صفحه نمایش کوچکتر است، بلکه موجب صرفه جویی در پول هزینه هاست و امکانات دیگر می شود. در وردپرس ۴.۵ این امکان بیشتر و بیشتر بهبود بخشیده شده است. این تصاویر برای کاهش حجم تصاویرسایت  تا حد ۵۰٪ بدون افت کیفیت  بهینه سازی شده و قابل مشاهده است.
توصیه ما این است که همچنان برای بهتر کار کردن در این زمینه از سیستم های نرم افزاری برای کاهش حجم عکس بدون افت کیفیت استفاده کنید تا نتیجه بهتری بگیرید.


اجازه به کاربران برای ورود با استفاده از  آدرس ایمیل

برای پیگیری تمام نام های کاربری که ما در سراسر تمام سایت های مختلف استفاده می کنیم سخت است که تمام نام های کاربری را به خاطر داشته باشیم.ا بسیاری از سایت های محبوب مانند فیس بوک، توییتر، و دیگران به  کاربران اجازه می دهد خود با استفاده از آدرس ایمیل خود به عنوان نام کاربری وارد شوند.
در حالی که شما به راحتی نام کاربری خود را فراموش می کنید،  اما بیشتر مردم آدرس ایمیل خود را فراموش نمی کنند.
در گذشته، وردپرس به کاربران برای ورود به سایت با ایمیل به طورپیش فرض اجازه نمی داد. این تغییر در وردپرس ۴.۵ می آید .


ویژگی های توسعه

وردپرس ۴.۵ بسیاری از زیر بهبود ها را برای توسعه دهندگان به ارمغان خواهد آورد.برخی از پیشرفت های هیجان انگیز  برای توسعه دهندگان عبارتند از:

تازه کردن انتخاب(یا همان تغییر به صورت ای جکس و برخط ) در Customizer – در Customizer اگر تغییر به کل صفحه اعمال شود بارگذاری مجدد میشود. وردپرس ۴.۵ با یک چارچوب قوی اجازه می دهد تازه های انتخابی در Customizer به صورت برخط بیایند و اعمال شوند.فوق العاده سریع می شود، و به  توسعه دهندگان انجام کارهای بزرگ با پیش نمایش زنده و مشاهده آن  را اجازه می دهد.

اضافه کردن اسکریپت های درون خطی با معرفی آسان تر.

با استفاده از کد  زیر  می توانید راحت تر اسکریپت ها را فراخوانی نمایید.

 

روزهای خوبی برای شما همراهان وردپرس آرزومندیم

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 5 دسامبر 2016

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.