بهترین قالب های رایگان وردپرس سال ۲۰۱۸
مردان وردپرس معرفی قالب وردپرس بهترین قالب های رایگان وردپرس سال ۲۰۱۸

روزانه به تعداد پلاگین ها و قالب های وردپرس افزوده می شود این تعداد به حدی است که شاید اگر بخواهیم همه آن ها را بررسی کنیم وقت کافی برای این را نداشته باشیم از این رو هر فصل از سال بهترین قالب ها و به عبارتی قالب های ترند ( پربازدیدترین ) توسط وب سایت های معتبر وردپرس معرفی می شود تا کاربران بتوانند در این حجم وسیع از داده ها هدف خود را سریع تر بیابند. امروز نیز ما قصد معرفی بهترین قالب های سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ را داریم پس با مردان وردپرس همراه باشید.

 

 

قالب وردپرس Leto

قالب اولی که قصد معرفی آن را داریم توسط تیم قدرتمند athemes ساخته و معرفی شده است این قالب که به نوعی قالب فروشگاهی است دارای امکانات فراوانی از جمله انتخاب رنگ سازمانی کل سایت تغییر فونت و بسیاری از موارد دیگر و مهم ترین قابلیت این قالب دارا بودن صفحه ساز قدرتمند است که می توانید هر مدل صفحه ای که تمایل دارید را خودتون در کمترین زمان خلق کنید.

دانلود  


 

 

قالب وردپرس Emphemeris

اگر به دنبال قالبی ساده سریع و سبک جهت راه اندازی سایت در سریع ترین زمان ممکن هستید پیشنهاد می کنید قالب Emphemeris را انتخاب کنید این قالب یکی از تمیز ترین کد ها را بین قالب های وردپرس دارا می باشد و با تکنولوژی HTML5 CSS3 ساخته شده است. بیشتر جهت ساخت سایت وبلاگی و معرفی شرکت کاربرد دارد.

دانلود


 

 

قالب وردپرس Bluechip

قالب Bluechip یک قالب کاملا شرکتی است.  طراحان آن تمامی مواردی که برای معرفی یک کسب و کار نیاز دارید را در اختیارتان گذاشته اند. همچنین قالب Bluechip با تمامی پلاگین های محبوب وردپرس درون سازی شده تا در صورت نیاز بتوانید با استفاده از پلاگین های متعدد وردپرس به قدرت سایت تان بیفزایید.

دانلود


 

 

قالب وردپرس Editorial News

اگر قصد راه اندازی یک خبرگزاری را دارید و زمان و بودجه اولیه را نمی خواهید صرف راه اندازی یک قالب اختصاصی کنید پیشنهاد مردان وردپرس قالب Editorial News می باشد. قالب Editorial News بر اساس نیازمندی های یک سایت خبررسانی ساخته شده و دارای امکاناتی فراوان جهت رفع نیازتان خواهد بود.

دانلود


 

 

قالب وردپرس Creative Gem

یک قالب دیگر برای معرفی کسب و کار، قالب Creative Gem که اساسا بر اساس نیازهای یک قالب شرکتی ساخته و تهیه شده دارای طراحی زیبا و واکنش گرا است که با هر دستگاهی سازگار شده می توانید برای معرفی تیم و یا شرکت خود از این قالب استفاده کند.

دانلود


 

 

قالب وردپرس HyperCommerce

اگر فروشگاه چندمنظوره دارید و می خواهید برای سایت تان یک قالبی داشته باشید که بتواند تمامی مدل های طراحی فروشگاهی را پوشش دهد می توانید از قالب HyperCommerce استفاده کنید. این قالب امکان تنظیم بخش های مختلف را در اختیارتان می گذارد.

دانلود


 

 

قالب وردپرس Best Blog

یکی از سبک ترین و زیباترین قالب هایی که در سال ۲۰۱۸ معرفی شده اند قالب Best Blog می باشد که بر اساس نیاز یک سایت خبری کوچک و یا بلاگ طراحی و توسعه داده شده است. اگر تمایل دارید در سایت تان از عکس های بزرگ و زیبا استفاده کنید بی شک این قالب یکی از گزنیه هایی می باشد که باید به آن توجه کنید.

دانلود


 

 

قالب وردپرس Bogaty Lite

یک قالب زیبای شرکتی دیگر، این قالب که با نیاز های روز طراحی مطابقت داده شده یکی از انتخاب هایی است که به احتمال زیاد به انتخاب نهایی تان برای راه اندازی قالب شرکتی نزدیک خواهد بود. سبک سریع و دارای لایه های متعدد از جمله توانمندی های این قالب زیبا می باشد.

دانلود

 

 

 

 

 

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 13 می 2018

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.