مردان وردپرس هوک آموزش وردپرس ، تغییر آواتار پیش فرض

تغییر-آواتار-پیش-فرض

وردپرس و همچنین سایر سیستم های مدیریت محتوا که کاربران سرتاسر جهان استفاده می کنند، از سایت گراواتار برای نمایش آواتار نویسندگان و کاربران خود در سایت استفاده می کنند.حتما دیده اید هنگام نظر دادن در برخی سایت ها عکسی پیش فرض در کنار آن ظاهر می شود که اگر گراواتار خود را در وردپرس تعیین نکرده باشید به صورت تصویر زیر نمایش داده می شود.


آواتار تصاویری که کاربران در اینترنت و به خصوص در تالار گفتگو برای کاربر خود استفاده می‌کنند. فرهنگستان زبان و ادب فارسی به جای آن معادل فارسی چهرک را به تصویب رسانده.

ویکی پدیا


حال اگر قرار باشد آواتار پیش فرض را در وردپرس تغییر داد(بعضی اینکار را عدم هک سایت می دانند و بعضی دیگر برای جلوه های سایت) می توانید از این آموزش وردپرس استفاده می شود.البته برای این کار افزونه (پلاگین ) هم موجود می باشد اما بهتر است از این کد ها استفاده کنیم.

برای تغییر آواتار پیش فرض وردپرس می توانید کد زیر را در functions.php وارد نمایید

در کد بالا  آواتار را به عکسی در آدرس سایت و در پوشه images با نام gravataricon.gif تغییر داده می شود که توان  gravataricon.gif را تغییر داد و اگر پوشه images موجود نمی باشد آن را ساخته و تصویر را در آنجا بارگزاری نمایید.

گراواتار یک عکس پیش فرض وردپرس است که وردپرس برای کاربرانش در نظر می گیرد که در بعضی  مسائل می خواهید آواتار پیش فرض رو تغییر داد.

settings

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 26 دسامبر 2016

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.