مردان وردپرس هوک آموزش وردپرس ، تغییر لوگوی صفحه ورود

با عرض سلام خدمت همه عزیزان من صادق مهدی لو هستم و همونطور که قبلا گفته بودیم قرار که بیشتر روی هوک های وردپرس کار کنیم، امروز میخوام یکی از هوک های کاربردی رو که می دونم خیلی ها دنبالش هستند رو بگم ، بله همونطور که از عنوان این مطلب پیداس می خوایم با هم نحوه تغییر لوگوی اصلی صفحه ورود در وردپرس رو یاد بگیریم، با مردان وردپرس همراه باشید.

همونطور که قبلا هم در مطلب هوک در وردپرس چیست  توضیح داده بودم که در حقیقت ما با تغییر ساختار و یا افزودن بخشی به توابع وردپرس می تونیم اونها رو شخصی سازی کنیم ،‌ اینجا نیز با اضافه کردن یک Action لوگوی صفحه ورود در وردپرس را تغییر می دهیم ، به کد زیر دقت کنید:

دوستان همونطور که در کد بالا ملاحظه می کنید با تعریف تابعی به اسم my_custom_login_logo  و نوشتن کدی css درون اون که شامل آدرس لوگوی جدید و یک سری تنظیمات برای قرار گیری بهتر در صفحه می باشد ما تابع جدیدمون رو ساختیم. و در خط آخر اومدیم گفتیم این تایع در حقیقت کجا و کی فراخوانی بشه که در اصطلاح ما یک action جدید رو برای login_head تعریف کردیم و گفتیم که این تابع هم زمان با این عمل اجرا بشه ، یعنی در حقیقت همون فراخوانی صفحه ورود.

به همین سادگی حالا این کد رو داخل فایل functions قالبتون قرار بدید و به صفحه ورود وردپرس برید با تغییر لوگو مواجه میشید. 

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 14 ژانویه 2017

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.