توسعه دهندگان وردپرس چه چیزهایی را درمورد PHP 7.2 باید بدانند
مردان وردپرس مقاله توسعه دهندگان وردپرس چه چیزهایی را درمورد PHP 7.2 باید بدانند

با سلام خدمت شما دوستداران مردان وردپرس امروز می خواهیم در خصوص آخرین نسخه منتشر شده و پایدار PHP که نسخه ۷.۲ می باشد صحبت کنیم با مردان وردپرس همراه باشید. در حالی که وردپرس هنوز از PHP5 پشتیبانی می کند، پروژه php همچنان درحال تکامل است. پی اچ پی ۷.۲ به تازگی منتشر شده که به روز رسانی بزرگی مانند پی اچ پی ۷.۰ نبود، اما برخی از ویژگی های جالب و جدید درآن اضافه شده اند و برخی ازمشخصه های مهم که باید از آن ها آگاه شویم.

در این مقاله، من برخی از نکات مهم و جدیدی را به اشتراک می گذارم که وقتی که سایت ها و کد های خود را به پی اچ پی ۷.۲ ارتقا دادید، بدانید چه باید بکنید. اگر هنوز در PHP 5.6 یا پی اچ پی ۷.۰ هستید،  باید قبل از پایان سال، زمانی که حمایت امنیتی برای هر دو به پایان می رسد، بروزرسانی را انجام دهید.

عملکرد بهبود یافته

ما از php7 در این مورد شنیدیم که چقدر از php5 سریع تر است، PHP7 هنگام اجرای وردپرس بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ درصد سریعتر از PHP5 است. می دانیم انتقال از PHP5 به دلایل عملکرد منطقی است ، این مورد بی نظیر است، اما پیشرفت هایی در ارتقاء عملکرد از یک نسخه قدیمی از PHP7 به آخرین نسخه وجود دارد؟ بله، وجود دارد تستهای اولیه در PHP 7.2 alpha بهبود عملکرد ۱۸-۲۲ درصدی نسبت به پی اچ پی ۷.۱ را نشان داده است.

رمزنگاری

PHP اولین زبان برنامه نویسی است که شامل یک سیستم رمزنگاری کامل است که در کتابخانه استاندارد آن موجود است . این یک امتیاز بسیار بزرگ برای برنامه نویسان است. به طور کلی اهمیت رمزگذاری و امنیت، رفته رفته درحال بیشتر شدن است. از آنجاییکه نقص های داده بیشتر شایع شده و تاثیرات آنها افزایش می یابد، ما باید مراقبت و محافظت بیشتری برای اطمینان از اطلاعاتی که به پایگاه های داده مان اختصاص داده ایم، اعمال کنیم، خصوصا زمانی که اطلاعات شخصی و حساس است.

رمزنگاری کار آسانی نیست و بهتر است به متخصصان منتقل شود. داشتن یک ابزار استاندارد می تواند باعث انجام رمزنگاری درست شود. فرمت Libbodium پی اچ پی به یک استاندارد تبدیل شده و در حال حاضر به خود پی اچ پی اضافه شده است. داشتن این ابزار به عنوان بخشی از پی اچ پی،  منجر به افزایش نظارت بر کد شده است، چیزی است که بوسیله یک کتابخانه رمزگذاری نیاز دارید.

Libsodium برای استفاده نسبتا آسان است، اما بسیار قدرتمند است. در اینجا یک مثال ساده آورده ایم که از اسناد مربوط به Libsodium ذکر شده:


درسته، بسته های PHP ای  وجود دارند که رمزگذاری و رمزگشایی را ارائه می دهند. اما یک تابع کتابخانه ای استاندارد میتواند بر روی عملکرد اجرا می شود.

 ​​آگاهی از توابع وتغییرات جدید

پی اچ پی ۷.۲ دارای چندین توابع اضافه شده جدید می باشد. می توانید جزئیات را در اینجا بخوانید، اما دو تغییری وجود دارد که چشم منو در ارتباط با وردپرس گرفت.

اول، تابع create_function منسوخ شده است. این تابع در PHP مدرن بسیار بی فایده است. یک تابع بدون نام ایجاد می کند که در استفاده محدود است.اما قدرت کمتری و نگرانی امنیتی بیشتری دارد. تابع create_function وقتی که می توانید از یک تابع ناشناس استفاده کنید، کاربرد دارد که از سال ۲۰۰۹ در حال به کارگیری است درصورتی که منطقی نیست. اگر یک تم یا پلاگین عمومی دارید که بخاطر وردپرس از PHP 5.2 پشتیبانی می کند، با استفاده از این تابع، ممکن است بخواهید به چیزی شبیه به این منتقل شوید تا از هشدارهای تخریب جلوگیری کنید:


همچنین، مراقب باشید که چگونه پی اچ پی در حال تغییر رفتار خود در رابطه با رشته unquoted که مشخص نیست تعریف شده است. در گذشته، PHP پیامی را مطرح کرد. حال یک اخطار داده شده که ما را مطلع می کند که PHP8 خطایی ایجاد می کند. من فکر می کنم این تغییر خوب است و نشان دهنده انعکاس از PHP بیشتر از روش اشتباه گذشته است که بهترین کار را برای ادامه کامپایل کردن انجام داده است، ارائه ابزار قدرتمند مهم نیست، ابزار کارآمد ارائه دهیم. چیزدیگری که به دنبال آن هستیم _autoload است که منسوخ شده است. من این را گاهی اوقات در کد وردپرس استفاده می کنم. تابع بهتر از autoload   تابع  spl_register_autoload است که از PHP 5.1 و بالاتر پشتیبانی می کند و بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که spl_register_autoload به جای آن استفاده نشود.

نکات ریز دیگر

پیاده سازی PHP7 با افزودن نکات نوع اسکالر بهبود یافته است. همچنین نوع بازگشت برای توابع اضافه شده اند. این یک پیشرفت بزرگ و باعث می شود که رابط کاربری در آنچه که انجام می دهند بسیار واضح تر باشد. این نسخه جدید PHP یک اشاره عمومی نوع شی و نوع بازگشتی را اضافه می کند. هر شیء ار این آزمون می گذرد. من این ویژگی را دوست ندارم. از زمانی که دیگر انواع پشتیبانی پایه ارائه می شود، این ویژگی حساس است. من فقط احساس می کنم باید کمی بیشتر خاص باشید. خوب است اگر یک شیء stdClass باشد. اما در حال حاضر یک نوع اشاره به آن وجود دارد.

اگر همیشه آرگومان در خط خود قرار می دهید.می توانید بعد از آخرین آرگومان تابع کاما قرار دهید. این امر می تواند برای تمیز کردن گیت تفاوت هایی ایجاد کند.

نکته ریز دیگر تغییر در روش نزدیک شدن به یک روش از امضای کلاس والد است.

این باعث می شود که کلاس های دیگر که از کتابخانه های دیگر با نسخه های قدیمی تر PHP نوشته شده است، گسترش یابد. این مشکلات را که پیش از آن با آنها برخورد کرده بودم،برای رفع آن ها مجبور بودم سازش هایی را انجام دهم که به منظور حل و فصل کد من کمک نمی کرد.

نه چندان بزرگ، اما بهتر و ایمن تر

پی اچ پی ۷.۲ یک پیشرفت است، اما پیشگام نیست. رمزگذاری به عنوان بخشی از کتابخانه استاندارد در PHP آورده شده که این بسیار مهم و با ارزش است . همانطور که PHP7 تکامل یافته، ما به عنوان توسعه دهندگان نیز می بایست خود را با تغییرات وقف دهیم و به سمت استفاده از آخرین نسخه PHP گام برداریم.

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 21 فوریه 2018

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.