مردان وردپرس وردپرس در وردپرس ۴.۶ چه امکانات جدیدی خواهیم دید !

wordpress-wpmen.ir-4.6-Version

به زودی نسخه جدید وردپرس منتشر خواهد شد، اما طبق معمول همیشه قبل انتشار نسخه اصلی، تیم اصلی توسعه وردپرس نسخه بتا را در اختیار توسعه دهنده گان و کاربران قرار می دهد. نسخه ۴.۶ بتا دوم هفته پیش منتشر شد. آنچه در نسخه جدید خواهیم دید به شرح زیر است امکاناتی که باعث تغییراتی در سیستم مدیریت و راحت تر شدن برخی از بخش ها شده است:

تغییر در بروزرسانی

موردی که باعث خواهد شد مدیران سایت ها دیگر از بروزرسانی های پی در پی افزونه ها و قالب ها خلاص شوند  تنها با فشردن یک دکمه تمامی پلاگین ها  را با هم به روز رسانی کنند برای این کار حتی نیاز نیست به صفحه بروزرسانی ها بروید چرا که وردپرس دکمه جدید را به منوی خود افزوده است که این عمل را برایتان انجام می دهد.

 

بهبود بخش ویرایشگر محتوا

زمانی در حال نوشتن مطلبی هستید ممکن است به اشتباه صفحه را ببنید یا به هر نحوی پنچره بسته شود چه بر سر محتوا می آید همه آن ها پاک خواهند شد و باید از اول بنویسید ، این بدترین اتفاق برای یک نویسنده است اما دیگر نگران نباشد وردپرس جدید این مشکل را برطرف کرده و زمانی که مطلبی را می نویسید بلافاصله به صورت اتوماتیک در پیش نویس ها ذخیره می شود و اطلاعات از بین نخواهد رفت.

امکان دیگر این بخش بررسی URL های خراب است آدرس هایی که با ویرایشگر وارد می کنید چک خواهند شد.

درخواست های HTTP 

امکانی فوق العاده، اضافه شدن یک کتابخانه جدید به وردپرس این امکان را ایجاد کرده است که می توانید به صورت همزمان دستوراتی را اجرا کنید.

 

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 12 جولای 2016

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.