خبرهای کوتاه
مردان وردپرس خبر رونمایی از نسل سوم قالب سایت مردان وردپرس
رونمایی از نسل سوم قالب سایت مردان وردپرس

پس از بررسی های صورت گرفته جهت بهبود رابط کاربری و افزایش تعامل با کاربران مردان وردپرس ، به این نتیجه رسیدیم که نیاز به یک پلفرم جامع جهت مدیریت نیاز های کاربران داریم از این رو در راستای رسیدن به این هدف برنامه ریزی هایی صورت گرفته است که یکی از مهم ترین آن ها ساخت و پیاده سازی قالب جدید و بهبود یافته ای بود که کاربر بتواند به سادگی به نیاز خود دسترسی داشته باشد و از موارد مختلف به سادگی بهره برداری کند از این رو پس از طراحی های ابتدایی به پلتفرم نهایی قالب سایت دست یافتیم که طبق برنامه ریزی قرار است طی ماه های آینده بخش های جدیدتری به سایت مردان وردپرس افزوده شوند که برای آن ها نیز مواردی در نظر گرفته شده است که به زودی شاهد رونمایی از این موارد نیز خواهید بود. در حال حاظر بخش هایی از پلتفرم اصلی آماده و در دسترس عموم قرار گرفته اند.

خبرهای کوتاه

اضافه شدن بخش های جدید از جمله آن بخش ها می توان به قسمت خبرهای کوتاه اشاره کرد که این سیستم براساس الگوی رفتاری توییتر طراحی و پیاده سازی شده است که تنها به بیان اصل موضوع خبر کوتاهی را به کاربران جهت اطلاع رسانی از شرایط روز دنیای فناوری ارایه می کند. سعی مان بر آن است تا این خبرها را به صورت روزانه منتشر کنیم.

حمایت از کالای ایرانی

از دیگر بخش ها می توان به قسمت حمایت از کالای ساخت ایران اشاره کرد که مردان وردپرس خود را متحد به این موضوع کرده است تا با حمایت از کالای ایرانی بتواند در رشد این محصولات و حاصل تلاش هموطن های عزیزمان می باشند نیز یاری رسانی کند، از این رو قسمت حمایت از کالای ایرانی به معرفی محصولات ایرانی ساخته شده توسط برنامه نویسان داخلی را مورد پوشش خود قرار خواهد داد. اگر شما نیز محصولی دارید و نیاز به معرفی به جامعه وردپرس ایران دارید می توانید به ارسال محتوای معرفی محصول خود به ما اطلاع دهید تا ما با قرار دادن آن در سایت مردان وردپرس به رشد و معرفی بیشتر محصولات تان کمک کنید.

سعی ما بر آن است که یک پلتفرم جدید در سیستم های آموزشی وب ارایه کنیم از این رو امیدواریم شما کاربران محترم نیز با ارایه نظرات و پیشنهادات و همچنین اعلام نیاز های خود ما را در رسیدن به آن هدف مهم یاری فرمایید.

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۵ تیر ۱۳۹۷
برچسب ها:, , , ,

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.