خبرهای کوتاه
مردان وردپرس وردپرس ساخته شده با وردپرس ، بخش اول – خبرگزاری ها

در مقالات قبلی اشاره ای داشتیم به این موضوع که وردپرس بزگترین سایت ساز دنیا دیگر تنها برای استفاده در ساخت سایت های کوچک برای کمپانی های نوپا مورد استفاده قرار نمی گیرد بلکه بزرگترین برند ها و کمپانی ها نیز با در اختیار داشتن هزاران متخصص وردپرس را به عنوان پایگاه اصلی سایت خود در نظر می گیرند. در این سری از مقالات می خواهیم بپردازیم به جزییات سایت های ساخته شده با وردپرس که برند های مشهوری نیز پشت آن هستند، با مردان وردپرس همراه باشید.

در این قسمت می خواهیم به خبر گزاری های پربازدید اشاره داشته باشیم سایت هایی که هزاران هزار بازدید در ساعت دارند و از ترافیک خیلی بالایی برخوردار هستند.

سایت The Wall Street Journal

این سایت با داشتن بیش از ۶.۷۴۰.۰۰۰ صفحه ثبت شده یکی از بزرگترین سایت های حال حاظر در اینترنت محسوب می شود وال استریت ژورنال با بیش از ۴ زبان اطلاع رسانی مطلب منتشر می کند که شامل دسته بندی های بسیار زیادی می باشند.

 سایت Reuters

این سایت دیگر غول حاظر در دنیای نت است با ثبت بیش از ۱۲.۸۰۰.۰۰۰ صفحه در جایگاه های بالا در لیست پربازدید ترین وبسایت های دنیا قرار می گیرد. رویترز که بیشتر فعالیت هایش بروی خبرهای مرتبط با بیزینس می باشد در مابقی بخش ها نیز فعالیت های جشم گیری دارد.

سایت CNN

سایتی که نیاز به معرفی ندارد و کمتر کسی را می توان یافت که در بین خبرگزاری این خبرگزاری را نشناسد. این سایت با ثبت بیش از ۹.۱۱۰.۰۰۰ صفحه نیز یکی دیگر از بزرگترین های دنیا است.

سایت The New York Times

اگر به دنبال ترین ها هستید بی شک نمی توانید نام غول رسانه ای دنیا The New York Times را فراموش کنید با بیش از ۱۴ میلیون صفحه ثبت شده جایگاه ویژه ای را از آن خود کرده است.

سایت Los Angeles Times

بیش از ۶.۶۱۰.۰۰۰ صفحه همه خبر های مرتبط با LA را پوشش خواهند داد. سایت لس آنجلس تایمز نیز یکی از پربازدیدترین و پرفعالیت ترین سایت های دنیا می باشد.

سایت The Next Web

اگر به دنبال خبرگزاری ها در عرضه وب می باشد در چند سال اخیر سایت های زیادی در لیست پرفعالیت ها قرارگرفته اند اما سایت TNW یکی از بهرین آنهاست که با بیش از ۱۵۰.۰۰۰ صفحه تمامی خبرهای مرتبط با گجت ها و محصولات دیگر شرکت های فناوری را پوشش می دهد.

سایت TechCrunch

سایت TechCrunch نیز یکی از بهترین هاست که بیش از فعالیت های بیشتری نسبت به سایت TNW دارد این را می توان از تعداد صفحات ثبت شده آن که ۳۸۴.۰۰۰ صفحه می باشد دریافت کرد.

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۲ بهمن ۱۳۹۵

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.