آموزش وردپرس ، عیب یابی وردپرس
مردان وردپرس آموزش وردپرس آموزش وردپرس ، عیب یابی وردپرس

اشکال زدایی کد PHP بخشی از هر پروژه است، اما وردپرس همراه با سیستم اشکال زدایی خاص برای ساده سازی روند و همچنین کد استاندارد در سراسر هسته ، پلاگین ها و تم طراحی شده است. این صفحه در مورد ابزارهای اشکال زدایی مختلف در وردپرس و چگونگی  برنامه نویسی و همچنین افزایش کیفیت کلی و حین عمل از کد خود را سازنده تر می کند.

توجه:  WP_DEBUG در پلاگین ها و تم ها اجباری نیست اما برای توسعه دهندگان پلاگین و تم  از حالت WP_DEBUG در حالی که مشغول کار بر روی کد  برنامه ای برای انتشار عمومی  هستند بسیار توصیه می شود ، اگر پلاگین یا تم شما دچار مشکل باشد اشتباهات آن را به شما اعلان می دارد و سایر توسعه دهندگان را از توسعه آن بهره مند می کند.


WP_DEBUG

WP_DEBUG ثابت PHP (یک متغیر جهانی دائم) است که می تواند  ماشه "اشکال زدایی" حالت  سراسری وردپرس مورد استفاده قرار گیرد . فرض بر این است که  به طور پیش فرض  و معمولا به طور واقعی در فایل wp-config.php در نسخه توسعه وردپرس تنظیم شده است.

نکته:حتما توجه داشته باشید که (true/false)  را درون ' ' نگذارید مانند 'true ' چون مقدار صحیح غلط می باشد .

 استفاده از WP_DEBUG یا دیگر ابزار اشکال زدایی در سایت آپلود شده توصیه نمی شود . آنها برای آزمایش و مرحله بندی نصب محلی می باشند.


خطاهای پی اچ پی، هشدارها و نکات

فعال کردن WP_DEBUG باعث می شود تمام خطاهای ، اطلاعیه ها و هشدارهای PHP  نمایش داده  شود.به احتمال زیاد نیاز به تغییر رفتارهای صفحه مرگبار php که به طور پیش فرض  یک صفحه سفید می باشد نیاز داشته باشید.

نمایش تمام هشدار های و اخطار های وردپرس اغلب نتایجی در نمایش پیام هایی هستند که به ظاهر مشکل ندارند.اما مناسب کنوانسیون اعتبار سنجی داده ها در داخل PHP پیروی نمیکنند.

رفع یک بار کد مربوطه شناسایی شده این هشدارها بسیار آسان است و اینکه کد تقریبا همیشه  مقاوم در برابر اشکال  است.


WP_DEBUG_LOG

WP_DEBUG_LOG یک همراه WP_DEBUG که باعث می شود همه اشتباهات  به یک فایل debug.log داخل / فایل wp-content / دایرکتوری ذخیره شوند.  اگر شما می خواهید به بررسی تمام اعلامیه های بعد و یا نیاز به مشاهده و اعلامیه های تولید شده  از صفحه نمایش را دارید  (به عنوان مثال در طول یک AJAX درخواست و یا فایل wp-cron را اجرا) این همان چیزیست که شما لازم دارید.

توجه داشته باشید که به شما این اجازه ارسال به /wp-content/debug.log با استفاده از تابع تابع پی اچ پی () error_log را می دهد، که می تواند به عنوان مثال زمانی مفید   اشکال زدایی حوادثی مانند  AJAX باشد.


WP_DEBUG_DISPLAY

WP_DEBUG_DISPLAY یک همراه  دیگر بWP_DEBUG است  که کنترل نمایش صفحات  پیام های اشکال زدایی در داخل HTML می باشد. به طور پیش فرض 'درست' است که خطاها و هشدارها نشان داده شوند که آنها را تولید می کند. تنظیم این گزینه به نادرست  تمام اشتباهات  را پنهان می کند. این کار را باید در رابطه با WP_DEBUG_LOG استفاده کرد به طوری که اشتباهات را  بعدا بررسی کرد.


SCRIPT_DEBUG

SCRIPT_DEBUG ثابت مرتبط است که وردپرس را به استفاده از "توسعه تمدن" نسخه های CSS هسته و فایل های جاوا اسکریپت به جای نسخه minified که به طور معمول لود شده است مجبورمی کند . به طور پیش فرض غلط است.


SAVEQUERIES

تعریف SAVEQUERIES موجب صرفه جویی در نمایش  پایگاه داده داده می شود که  یک آرایه می سازد و آن آرایه  می تواند  برای کمک به تجزیه و تحلیل نمایش داده شود. 


نمونه مثال یک رفع خطا در وردپرس 

 

برای اطلاعات بیشتر به سایت وردپرس Debugging in WordPress مراجعه نمایید

 

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 8 جولای 2018

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.