خبرهای کوتاه
مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی بهترین پلاگین ها برای بازاریابی محتوایی
معرفی بهترین پلاگین ها برای بازاریابی محتوایی

یکی از بهترین روش‌های کسب کاربران فراوان در دنیای اینترنت همواره ایجاد و تولید محتوای قوی و ارائه آن به صورت روزانه به کاربران بوده است همانطور که می دانید تمام کاری که گوگل برای کاربران انجام می دهد یافتن محتوای قوی و نمایش آن است پس بهتر است از همین امروز محتوای خود را بهینه و به مرور قدرتمند کنید تا کاربران بیشتری را جذب سایت خود کنید از این رو امروز مردان وردپرس تصمیم دارد تا به شما ۵ پلاگین قدرتمند که  در زمینه بازاریابی محتوایی می تواند برای تان مفید باشد را معرفی کند.

 


Yoast SEO

یکی از معروف ترین پلاگین های سئو در دنیای اینترنت پلاگین معروف Yoast SEO می باشد. این پلاگین کمک می کند تا محتوای خود را بر مبنای استاندارد هایی که موتورهای جستجو از جمله گوگل به آن اشاره دارند بسازید به عنوان مثال اگر در صفحه  تان تگ هدری به کار نرفته باشد به شما هشدار داده و می‌توانید متوجه آن شوید که صفحه از استانداردهای لازم جهت ارائه به موتورهای جستجو بهره مند نمی باشد می توانید از این پلاگین در سایت های وردپرسی خود استفاده کنید این پلاگین هم به صورت رایگان هم به صورت پولی در اختیار کاربران سراسر جهان قرار گرفته است.

 

 

OptinMonster

پلاگین OptinMonster  برای آن ساخته شده است که کمک کند تا مشترکین بیشتری را جذب سایت خود کنیم به این منظور که  از این پلاگین می توانید برای نمایش فرم عضویت در خبرنامه به کاربران خود استفاده کنید این پلاگین با انواع مختلف فرم ها کمک می کند تا به صورت مختلف در گوشه و کنار سایت خود فرم عضویت در خبرنامه را  به کاربران خود نمایش دهید.

 

SendGrid

پلاگین SendGrid  با بیش از ۶۰ هزار نصب فعال به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا با سیستم یکپارچه  به لیست کسانی که در خبرنامه عضو هستند ایمیل‌هایی را به صورت روزانه و هفتگی ارسال کند از قویترین پلاگین های ارسال ایمیل می باشد.

 

Pixabay Images

اگر از آن دسته از افرادی هستید که به حقوق کپی رایت اهمیت خاصی می دهید می توانید با استفاده از پلاگین Pixabay Images  اطمینان حاصل کنید عکس هایی که در سایت خود قرار میدهید شامل حقوق کپی رایت نمی‌شوند و به صورت رایگان در اینترنت منتشر شدند.

 

CoSchedule

پلاگین CoSchedule  این امکان را  فراهم می‌آورد تا یک لیست از فعالیت هایی که می بایست در طول هفته انجام دهید ایجاد کنید این پلاگین با بیش از ۱۰ هزار نصب فعال به عنوان معروف ترین پلاگین در این زمینه موجود است.

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : ۳۰ تیر ۱۳۹۷
برچسب ها:, , , , , , , ,

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.