مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرسی Anti-Malware Security and Brute-Force Firewall

https://wpmen.ir/

همانطور که می دانید یکی از اهداف سایت مردان وردپرس،از بین بردن دغدغه عدم امنیت برای مدیران و کاربران سایت های وردپرسی می باشد تا امنیت وردپرس را در سایت برقرار کنند.در وردپرس با استفاده از پلاگین ها و یا برخی نکات امنیتی این کار را انجام می دهند.یک پلاگین امنیتی که برای جلوگیری از تروجان ها توصیه می شود پلاگین Anti-Malware Security and Brute-Force Firewall می باشد.برخی از پلاگین های امنیتی را می توانید در امنیت وردپرس ، بررسی امنیت سایت توسط پلاگین ها مطالعه نمایید.

اسب تروجان یا تروجان یک برنامه نفوذی است که از نوع بدافزار است که به سیستم عامل، دسترسی سطح بالا پیدا کرده است در حالیکه به نظر می‌آید یک کار مناسب را در حال انجام است. یک داده ناخواسته روی سیستم نصب می‌کند که اغلب دارای یک در پشتی برای دسترسی غیرمجاز به کامپیوتر مقصد است.این در پشتی‌ها گرایش به دیده نشدن توسط کاربران دارند اما ممکن است باعث کند شدن کامپیوتر شوند. تروجان‌ها تلاش برای تزریق به فایلها مانند ویروسهای کامپیوتری را ندارند تروجانها ممکن است اطلاعات به سرقت ببرند و یا به کامپیوتر میزبان صدمه بزنند تروجانها ممکن است به وسیله دانلود نا خواسته و یا نصب بازیهای آنلاین یا برنامه‌های تحت شبکه یا به کامپیوتر هدف دسترسی داشته باشند. این موضوع از داستان اسب تراجان گرفته شده است و نوعی از مهندسی اجتماعی است.

ویکی پدیا

این پلاگین ضد تروجان سایت را برای تروجان ها، ویروس ها و دیگر تهدیدات امنیتی و آسیب پذیری اسکن کرده و می توانید آن را تغییر داده و ویروس ها و تروجان ها را حذف نمایید.

  • اجرای یک اسکن کامل به طور خودکار و حذف تهدیدات امنیتی شناخته شده و اسکریپت backdoor .
  • بلاک کردن فایروال SoakSoak و سایر نرم افزارهای مخرب و دیگر پلاگین  ها تا سایت را از آسیب پذیری های شناخته شده مسدود کند.
  • ارتقا نسخه های آسیب پذیر از اسکریپت timthumb 
  • د به روز رسانی برای محافظت در برابر تهدیدات جدید

دقت داشته باشید که این پلاگین دارای نسخه پولی نیز می باشد که  نسخه رایگان آن در حد زیادی کارایی دارد و اگر می خواهید نسخه حرفه ای آن را تهیه کنید به GOTMLS.NET بروید.اگر هم نمیخواهید این پلاگین را خریداری نمایید  حتما در سایت GOTMLS.NET ثبت نام کرده و برخی آپدیت های رایگان را دریافت نمایید.

امنیت وردپرس

تاریخ آخرین بروزرسانی : 17 ژانویه 2017

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.