مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرسی Custom Post Type UI

Custom-Post-Type-UI

در آموزش های متعددی که درباره آموزش وردپرس داده ایم درباره پست تایپ ها نیز صحبت کرده ایم، در آموزش وردپرس ، ساخت یک post type دلخواه می توانید درباره پست تایپ ها بخونید.

یکی از خصیصه های بسیار مفید و جدید وردپرس +۳، توانایی اضافه کردن نوع نوشته اختصاصی (post type ) می باشد. این ویژگی شما را قادر می سازد تا غیر از پنج نوع نوشته پیشفرض در وردپرس (مثل نوشته، برگه، پیوست نوشته و غیره)،  انواع مختلف نوشته را طبقه بندی کنید و به نمایش بگذارید. نوع پستی (Post Types)  انواع مختلف محتوا در وردپرس می باشد. در واقع post type ها  وردپرس را از یک سیستم وبلاگدهی به یک سیستم مدیریت محتوای قوی تبدیل می کند . Post Types  در وردپرس کار خاصی انجام می دهند . برای مثال برگه ها نوعی از پست تایپ های وردپرس می باشند که با نام page شناخته می شوند و صفحاتی مانند درباره ما،ارتباط با ما و… را می توان به وسیله آن ایجاد کرد.

مردان ورپرس

پست تایپ های پیشفرض وردپرس عبارتند از:

  • Post (Post Type: 'post')
  • Page (Post Type: 'page')
  • Attachment (Post Type: 'attachment')
  • Revision (Post Type: 'revision')
  • Navigation menu (Post Type: 'nav_menu_item')

 

در قسمت آموزش ساخت یک نوع پستی دلخواه برای برنامه نویسان و کسانی که کما بیش با کد نویسی  آشنایی دارند آموزش دادیم که چگونه یک پست تایپ دلخواه بسازند حال برای کسانی که به کد نویسی آشنایی ندارند  پلاگین  Custom Post Type UI معرفی می کنیم.البته سعی ما در این است  که پلاگین های مورد نیاز و ضروری تر استفاده نمایید و بیشتر کد نویسی کنید.

پلاگین Custom Post Type UI محیطی  با یک رابط کاربری برای کاربران  فراهم کرده تا بتوانید نوع پستی دلخواه  در ورپرس بسازید.

لطفا توجه داشته باشید که این افزونه نمی خواهد که مسئولیت رسیدگی به نمایش انواع پست ثبت شده و طبقه بندی موضوعات را انجام دهد. فقط  می توانید نوع پستی بسازید.

 

آموزش وردپرس

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 11 دسامبر 2016

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.