مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرسی Simple Page Ordering

آموزش وردپرس

اگر با سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی کار کرده باشید ، بعضی از آنها در قسمت فهرست مطالب ، امکانی وجود دارد که می توانید مطالب را به صورت دلخواه در پنل خود قرار دهید تا سازماندهی مطالب راحت تر باشد.مثلا فرض کنید درباره php چند مطلب قرار داده ایم .حال بعد از چند مطلب دوباره درباره php می خواهیم مطلب قرار دهیم اما دوست داریم این مطلب در کنار مطالب php قرار بگیرد .و یا به هر دلیل دیگری می خواهیم مطالب را به صورت دلخواه در پنل خود قرار دهیم.در وردپرس پلاگینی وجود دارد که به وسیله آن می توان مطالب را با چیدمان دلخواه مرتب کرد.در این قسمت از معرفی پلاگین با مردان وردپرس همراه باشید.

پلاگینی که وردپرس برای اینکار درنظر گرفته است پلاگین Simple Page Ordering می باشد.با کمک این پلاگین می توان چیدمان مطالب را به صورت دلخواه مرتب کرد.سفارشی سازی  صفحات خود و دیگر انواع پست ها ی وردپرسی تنها با با کشیدن و رها کردن(drag and drop) مطالب در بخش مطالب و صفحه ها.با استقاده ازاین پلاگین می توان صفحات را نیز مرتب سازی کرد.

لطفا توجه داشته باشید که پلاگین با مرورگر اینترنت اکسپلورر ۷ و قبل از آن، با توجه به محدودیت در این مرورگرها ،سازگار نمی باشد.

البته پلاگین دیگری نیز مانند پلاگین Simple Page Ordering کار می کند که می توان در معرفی پلاگین وردپرسی Post Types Order آن را بررسی کرد.

https://wpmen.ir/

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 9 ژانویه 2017

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.