مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرس ، WP LinkedIn

شبکه های اجتماعی که دیگر هر کدام برای کارهای خاصی ایجاد شده اند یکی از آن ها شبکه اجتماعی لینکدین ( LinkedIn )  می باشد که بیش از ۴۳۰ میلیون کاربر حرفه ای در زمینه شغلی متفاوت دارد که برای جذب مخاطب بسیار فضای مناسبی فراهم آورده است. از آنجاییکه وردپرس برای انواع تمامی شبکه ها اجتماعی و سرویس های مختلف پلاگین مخصوص خود را دارد در این زمینه نیز اینگونه است پلاگین قدرتمند WP LinkedIn این امکان را به شما می دهد تا با صرف کمترین زمان محتوای پروفایل لینکدین خود را در سایت مورد نظرتان نمایش دهید این پلاگین با در اختیار داشتن API که شرکت لینکدین در اختیار توسعه دهندگان قرار داده است امکانات زیر را فراهم آورده است، با استفاده از Shortcode های زیر می توانید موارد زیر را نمایش دهید:

  • [li_recommendations width="480" length="200" interval="1000"] 

نمایش یک اسکرول دوار سفارشی. 

  • [li_profile]

نمایش مشخصات LinkedIn  شما.فیلد های اختیاری زیادی وجود دارند

  • [li_card] 

نمایش یک کارت لینکدین ساده.خصیصه های زیادی در باره عرض و خلاصه تصویر وجود دارند

  • [li_updates]

​نمایش به روز رسانی شبکه ارتباطی شما 

  • [li_picture]

نمایش تصویر پروفایل اصلی (اندازه ممکن است بسته به آنچه شما را به لینک آپلود متغیر باشد). ویژگی اختیاری هستند عرض، ارتفاع و کلاس.

برای سفارشی کردن رندر  کد کوتاه شما باید یک پوشه LinkedIn در تم خود و یا در پوشه ی wp-content ایجاد و سپس آن را  کپی  به فایل قالبی که  می خواهید تغییر دهید کنید. فایل های قالب پیش فرض در پوشه قالب پلاگین واقع شده است.

همچنین چندین ابزارک وجود دارد.یکی از اینها برای نمایش توصیه های اسکرول می باشند.یکی از آنها برای بروز رسانی شبکه ارتباطی و ۲ تا برای نمایش کارت پروفایل شما .یکی برای جاوا اسکریپت ابزارک های پروفایل  استاندارد لینکدین.دیگری برای سفارشی سازی کردن قالب می باشد.

برای ایجاد چندین کاربر لینکدین به  WP LinkedIn Multi-Users  و برای لیست شرکت ها به  LinkedIn for Companies  مراجعه کنید

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 9 آگوست 2017

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.