مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرس ،‌ WP Theme Test

%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d9%be%d9%84%d8%a7%da%af%db%8c%d9%86-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3%db%8c-wp-theme-test-wpmen

برای طراحان و مدیران سایت این یک امر طبیعی است که پس از گذشت چندی از فعالیت تغییراتی اساسی را جهت بهبود رابط های کاربری در سایت ایجاد کنند. یکی از تغییرات مهم می تواند تغییر چهره اصلی سایت باشد به این منظور می بایست قالبی جدید ایجاد و طراحی گردد و پس از تکمیل شدن آن جایگزین قالب اصلی شود. اما از آنجایی که نمی توان سایت را به حالت تعلیق در آورد بنابراین دو راه موجود است این که از سایت پشتیبان تهیه کرد و در سروری دیگر آن را  اجرا کرد (‌ این سرور می تواند لوکال هاست باشد )‌ و قالب جدید را ایجاد کرد و پس از تکمیل شدن آن را بارگذاری و جایگرین کرد. اما همیشه در دنیای متن باز همیشه راهی بهتر و راحت تر وجود دارد. از آنجایی که وردپرس نیز متن باز و رایگان می باشد توسعه آن سریع تر و امکانات آن بیشتر است.

یکی از پلاگین های وردپرس که به طور رایگان نیز عرضه شده WP Theme Test نام دارد که کاری بس دشوار را برای توسعه دهندگان آسان می نماید به این صورت که پس از نصب و فعال سازی این پلاگین این امکان فراهم می شود که دو قالب به طور همزمان در سایت بالا باشد در بخش مدیریت این پلاگین می توانید مشخص کنید که کدام قالب برای کدام دسته از کاربران اجرا شود و قالب دیگر برای کاربران دیگر. پلاگین WP Theme Test یکی از بهترین پلاگین های موجود در مخرن وردپرس است که به طور کاملا رایگان نیاز این بخش را تامین می کند.

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 7 اکتبر 2016

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.