خبرهای کوتاه
مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرسی Akismet

نظرات برای مدیران سایت ها و وبلاگ ها بسیار مهم می باشد اما ممکن است ربات هایی وجود داشته باشند که نظرات را به طور خودکار در سایت ها پخش کنند و هدف آنها تنها خراب کاری در سایت می باشد که به آنها spam یا هرزنامه می گویند.فیلتر کردن نظرات به صورت دستی کار زمان بر و گیج کننده می باشد.برای مبارزه با ضد اسپم ها مدیران  سایت های وردپرسی به دنبال راه چاره ای می باشند، که یکی از آنها پلاگین Akismet می باشد تا مدیران را از هزینه های میلیونی و سرسام آور رها کند.

Akismet یک افزونه وردپرس می باشد که  نظرات  را بررسی کرده تا هرزنامه بودن و یا عدم آن را بررسی کند.تا به حال بیش از ۳ میلیون نفر این پلاگین را به خاطر قیمت مناسب آن تهیه کرده اند.

Akismet میزبانی خدمات پیشرفته ضد هرزنامه با هدف خنثی کردن اسپم ها  از وب می باشد.برای پردازش و تجزیه و تحیل داده ها از میان میلیون ها وب سایت مناسب می باشد. برای مبارزه با جدیدترین و بد ترین اسپم ها در جهان ،سیستم یادگیرنده آن یاد می گیرد و تکامل می یابد و هرثانیه از روز بهتر می شود.

اسپم یا جفنگ (به انگلیسیSpam)، به معنای پیام یا نامه الکترونیکی است که بدون درخواست گیرنده و برای افراد بی‌شمار فرستاده می‌شود. یکی از مشهورترین انواع اسپم هرزنامه است اما اسپم می‌تواند شامل اسپم در پیام‌رسان‌ها، اسپم در گروه‌های خبری یوزنت، اسپم در بخش نظرات وبلاگ‌ها و صفحات ویکی و فروم‌های خبری و غیره هم بشود.

 

ویژگی های عمده در Akismet عبارتند از:

  • بررسی تمام نظرات به صورت خودکار و فیلتر کردن هرزنامه ها
  • تمام نظر ها دارای سابقه وضعیت می باشند که می توان آنهایی که توسط Akismet پاک شده و یا هرزنامه شده اند را مشاهده کرد و همچنین می توان نظراتی که به اشتباه توسط مدیر مسدود شده اند را مشاهده کرد.
  • URL ها (آدرسهای اینترنتی) در قالب نظر نشان داده شده اند تا لینک های مخفی  و یا گمراه کننده را آشکار کنند.
  • مدیران می توانند تعداد دیدگاه های تایید شده برای هر کاربر را مشاهده کنند.
  • یکی از ویژگی های مهم که بی درنگ، بدترین اسپم را بلاک می کند، صرفه جویی در فضای دیسک و بالا بردن سرعت سایت می باشد.

home-connections-2x

پا نوشت :  یک کلید Akismet.com API key  برای  استفاده از آن مورد نیاز می باشد . کلید رایگان برای وبلاگ ها شخصی است ؛ اما برای کسب و کار و سایت های تجاری اشتراک ها پرداختی  می باشد.

تاریخ آخرین بروزرسانی : 7 اکتبر 2016

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.