مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرسی Share Buttons by AddThis

%d9%85%d8%b9%d8%b1%d9%81%db%8c-%d9%be%d9%84%d8%a7%da%af%db%8c%d9%86-share-buttons-by-addthis-wpmen

یکی از بزرگترین مزیت هایی که امروزه افرداد از آن برخوردارند شبکه های اجتماعی می باشد.شبکه های اجتماعی همچون لینکدین و … به کاربران کمک می کند تا با کاربران دیگر در ارتباط باشند و مطالب دلخواهشان را به اشتراک بگذارند.گاهی نویسندگان مطالب یک سایت نیز می خواهند مطالبی را که نوشته اند قابلیت اشتراک گذازی برای کاربران قرار دهند تا کاربران در صورت تمایل مطالبی را که از سایت مد پسند قرار داده اند را در صفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارند.حتی خود نویسندگان و مدیران سایت ها برای بازدید بیشتر مطالب خود در شبکه های اجتماعی که امروزه هرکسی با یکی از آنها سرو کار دارد ،  نیز مطالب را در صفحه شخصی خود به اشتراک می گذارند.اشتراک گذاری  مطالب سايت در شبکه های اجتماعی ، باعث بهينه سازی و سئو سايت  نیز می شود پس توصیه اینست که حداقل یکی از روش های اشتراک گذاری مطلب را برای سایت خود در نظر گرفته و صفحات اجتماعی سایت خود را نیز راه اندازی کنید تا از دیگر رقیبان در این وادی عقب نمانید.

 

شبکهٔ اجتماعی ساختاری اجتماعی است که از گره‌هایی (که عموماً فردی یا سازمانی هستند) تشکیل شده‌است که توسط یک یا چند نوع خاص از وابستگی — مانند ایده‌ها و تبادلات مالی، دوست‌ها، خویشاوندی، لینک‌های وب، سرایت بیماری‌ها (اپیدمولوژی) — به هم متصل اند.

تحلیل شبکه‌های اجتماعی روابط اجتماعی را با اصطلاحات رأس و یال می‌نگرد. رأس‌ها بازیگران فردی درون شبکه‌ها هستند و یال‌ها روابط میان این بازیگران هستند. انواع زیادی از یال‌ها می‌تواند میان رأس‌ها وجود داشته باشد. نتایج تحقیقات مختلف بیانگر آن است که می‌توان از ظرفیت شبکه‌های اجتماعی در بسیاری از سطوح فردی و اجتماعی به منظور شناسایی مسائل و تعیین راه حل آنها، برقراری روابط اجتماعی، اداره امور تشکیلاتی، سیاستگذاری و رهنمون سازی افراد در مسیر دستیابی به اهداف استفاده نمود.

ویکی پدیا

 

social-networks-wpmen-ir

 

 

پس اشتراک گذاری مطالب ، برای سایتها امری ضروری شده است.حال بخش رابط کاربری آن است که کاربران با یک کلیک ساده مطلب را در صفحه خود را به اشتراک بگذارند، افزونه های زیادی برای اینکار ساخته شده است ، یکی از این افزونه ها Share Buttons by AddThis می باشد.با افزونه Share Buttons by AddThis  وب سایت را یک سطح بالاتر رفته به طوری که مورد تعامل با کاربران قرار میگیرید  و بازدید سایت بالا می رود. Share Buttons by AddThis  شامل  یک سیستم جامع آمارگیر می باشد  که مدیران سایت ها  را  در هدایت محتوای سایت در شبکه های اجتماعی راهنمایی می کند..به وسیله این پلاگین مدیران سایت ها می توانند یک بخشی که رابط گرافیک قوی ای دارد را راه اندازی کنند و به طور اتوماتیک وقتی کاربر روی یک مطلب کلیک کند صفحه ای باز شده که میتواند با دکمه share مطلب مورد نظر را در صفحه اجتماعی خود به اشتراک بگذارد.پلاگین Share Buttons by AddThis  برای ايجاد دکمه های  اشتراک گذاری  مطالب سايت در شبکه های اجتماعی (social networks) در وبسايت و در انتهای محتوای اصلی (content) هر سایت می آید اما دکمه تنظیماتی دارد که می توان نحوه قرار گیری دکمه های اشتراک گذاری را تعیین کرد .دکمه های Share Buttons by AddThis کمک می کند تا  ترافیک بیشتری برای سایت ، از به اشتراک گذاری مطالب  از طریق شبکه های اجتماعی به دست آورد.

یکی از بهترین پلاگین های  اشتراک گذاری بر روی وب در حال حاضر برای سایت وردپرس می باشد. تبلیغ سایت  را به راحتی در بیش از ۲۰۰  شبکه اجتماعی و سایت های محبوبی (مانند فیس بوک، فیس، توییتر، پینترست،  + Google، واتساپ، LinkedIn و بیشتر)  می توان به اشتراک گذاشت .دکمه های اشتراک گذاری ساده ، قابل تنظیم بوده که دارای  بارگزاری سریع در سایت ها می باشد. پس از نصب آن لذت برده و سایت خود را قدرت مند تر کنید.

ویژگی های اصلی این پلاگین 

ابزار پیشنهاد محتوا:  نگه داری بازدید کنندگان ، با توجه به ارائه مطالب پیشنهادی در سایت .

ابزار ارتباطات: ارتباط  باکاربران توسط فرم های عضویت و ایمیل .

آنالیز و آمار (عالی): کاربران و عملکردشان را در  سایت  رصد و تحلیل کرده  تا محتوای متناسب با آنان ارائه داد.

سیستم آمارگیر قدرتمند AddThis

طرح و نقش های گوناگون برای ارتباط با شبکه های مجازی و اجتماعی

کنترل پذیری و انعطاف AddThis

با استفاده از پلاگین Share Buttons by AddThis  می توان موارد زیر را دارا بود

دکمه های اشتراکی (Share Buttons)

  • موقعبت دکمه ها پایین یا بالا محتوا(content)
  • انتخاب دکمه ها  از بین چندین دکمه با اندازه ها و شمایل مختلف 
  • شامل شمارنده تعداد اشتراک گذاری برای تشویق کاربران به اشتراک گذاری مطلب.
  • شخصی سازی سرویس های اشتراک گذاری برای نمایش 

اشتراک گذاری در ناحیه کناری ( Sharing Sidebar )

  • انتخاب محل قرار گیری دکمه های shre در ناحیه های  کناری(sidebar)
  • کنترل نمایش تعداد دکمه ها در ناحیه کناری

ابزار اشتراک گذاری نسخه موبایل (Mobile Sharing Toolbar)

  • موقعیت قرار گیری ابزارک در بالا و یا پایین صفحه 
  • روشن یا خاموش کردن نمایش تعداد اشتراک گذاشته شده یک مطلب در شبکه های اجتماهی 
  • کنترل نحوه نمایش دکمه های اشتراک گذاری

 

 

mobile-sharing-tools-post

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 3 اکتبر 2016

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.