مردان وردپرس آموزش وردپرس آموزش وردپرس ، نمایش آمار دیدگاه ها در صفحه تبلیغات

آموزش وردپرس

تبلیغات در بسیاری از سایت های امروزی بخشی از در آمد زایی می باشد و سایت هایی که از رنک بالاتری برخوردارند ،  بخش تبلیغات سایت خود را به طور جدی ادامه می دهند.حال کسانی که می خواهند سفارش تبلیغات در سایتی را بدهند نیاز به یک سری آیتم ها دارند که یکی از آنها نمایش آمار بازدیدکنندگان وبسایتی است که می خواهند در آن تبلیغ سفارش دهند.فرض کنید شخصی می خواهد در سایت آموزش وردپرس مردان وردپرس تبلیغات سفارش دهد.حال این شخص با مراجعه به تعداد بازدیدکنندگان سایت می تواند درباره تبلیغات در سایت تصمیم گیری کند.یکی از پارامتر های تصمیم گیری میزان نسبت نظر ها به کل مطالب می باشد یعنی تعداد کل نظرات  تقسیم در تعداد پست ها.در این قسمت از آموزش وردپرس به نحوه نمایش آمار بازدیدکنندگان در سایت های وردپرسی می پردازیم.

https://wpmen.ir/

تبلیغات (به انگلیسیAdvertising)، (به فرانسویPublicité) تبلیغ ریشه درزندگی اجتماعی انسانها دارد عملی است که در آن فروشنده یا تولیدکننده‌ای با انجام امری سعی می‌کند که خریدار بالقوه را از تولید این محصول آگاه کند. این عمل با روش‌های گوناگونی انجام می‌شود.

ویکی پدیا

 

 یک آمار کلی از تعداد پست ها ،  نظرات و صفحه ها و دسته بندی ها را به کاربران خود نمایش دهید.این کد زیر در وردپرس امکان  نمایش آماربازدید کنندگان را به کاربران بدهید.فقط کافیست آن را در جایی که می خواهد نمایش دهد بیاورید.

در بالا یک نسبت بین پیام ها بر تعداد پیست ها نشان می دهد.

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 26 نوامبر 2016

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.