خبرهای کوتاه
مردان وردپرس ترفند آموزش وردپرس ، نمایش RSS در سایت بدون استفاده از پلاگین

%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3-%d8%8c-%d9%86%d9%85%d8%a7%db%8c%d8%b4-rss-%d8%af%d8%b1-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d8%a8%d8%af%d9%88%d9%86-%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d9%81

همانطور که می دانید و بارها به آن اشاره شده است ؛ اهمیت موضوع rss در سایت ها می باشد ، چه این سایت ها وردپرسی باشند چه وردپرسی نباشند.چندین بار به معنی rss اشاره کرده ایم اما به طور خلاصه  rss امکان جمع آوری اطلاعات و اخبار را از سایت های دیگر برای سایت فراهم می کند.


معرفی خوراک (feed) :

فید، خوراک، آر اس اس یا RSS فناوری است که وبگردی و کار با اینترنت را به کلی متحول نموده است. RSS مخفف Really Simple Syndication  و یا Rich Site Summary  و بهترین راه برای دسترسی به آخرین مطالب و اخبار و نوشته‏ های یک وبلاگ یا سایت می باشد. این فناوری کاربران را قادر می‏سازد تا مطالب یک وبسایت را بدون دربرداشتن  قالب سایت یا وبلاگ و بدون هر موارد اضافی به صورت خالص ببینند که همین امر به بالا رفتن سرعت بارگذاری مطالب آن سایت یا وبلاگ می‏انجامد و حجم کار را کاهش می‏دهد.


مدیران سایت ها  برای اینکه خوراک سایت یا RSS  را در سایت خود به نمایش در آورند می توانند از کد زیر استفاده کنند.

کد زیر را در functions.php وارد کرده و استفاده نمایید.

 

 

به جای آدرس آدرس خوراک خوان سایت خود را و یا آدرس دلخواه را وارد نمایید .و به جای ۲۰ تعداد پستی که می خواهید نمایش داده شود.

اگر می خواهید به صورت دلخواه مطالب را بگذارید از کد زیر استفاده نمایید

به همین سادگی بدون استفاده از پلاگین خبر خوان خود را نمایش می دهید.

 

rssoptimize

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 1 نوامبر 2016
برچسب ها:, , , , ,

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.