۸ افزونه و ابزار وردپرس برای طراحی جداول زیبا – قسمت دوم
مردان وردپرس وردپرس ۸ افزونه و ابزار وردپرس برای طراحی جداول زیبا – قسمت دوم

در قسمت اول چندتا افزونه برای طراحی جداول در وردپرس معرفی کردیم اما در این قسمت به تکمیل آن ها می پردازیم.

 

 • جدول قیمت گذاری ریسپانسیو CSS3

آیا می خواهید جدول قیمت گذاری شما کمی زیبا به نظر برسد؟ انیمیشن کمی ممکن است خوب باشد با استفاده از افزونه Responsive CSS3 Pricing Table، می توانید افکت های خوبی را ایجاد کنید زیرا کاربران بر روی سطوح مختلف در جدول قیمت گذاری پیمایش می کنند و باعث می شود که تجربه کلی تری داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که آنها قبل از اینکه تصمیم به خرید بگیرند به آنها توجه کنند.

 

 

 

 • TablePress

این یک پلاگین ساخت جداول بزرگ وردپرس است اگر می خواهید مشتریان از چیزی که برای آن ها آسان است، استفاده کنند به عنوان گزینه هایی برای وارد کردن داده ها و همچنین وارد کردن آن با دست وجود دارد.آنها احتمالا راحت تر از ساخت جداول با صفحات گسترده هستند، این افزونه برای فیلتر کردن، مرتب سازی و صفحه بندی نیز امکان پذیر است اگر شما قصد دارید ده ها یا حتی صدها ردیف داده را نمایش دهید.

 

 • wpDataTables

  توسعه دهنده این پلاگین پولی، آن را یک «مدیر داده» می نامد و این توضیحی است که آن انجام می دهد. نه تنها می توانید دسته های زیادی از داده ها رادر سایت وردپرس وارد کنید، بلکه می توانید از سازنده جدول خود یا صفحه ساز بصری مانند Visual Composer برای جمع آوری و مدیریت جداول در سایت استفاده کنید. این نیز اتفاقات به طور کامل قابل تنظیم است بنابراین شما مجبور به تکیه بر مجموعه ای محدود از تغییرات هنگام طراحی هستید.

   

 • تم وردپرس شما

  تم های وردپرس با هدف صریح ساده سازی روند ساخت سایت برای یک کاربر خاص و یا مخاطب ساخته شده است. اگر شما یک تم وردپرس که این نوع طراحی مبتنی بر هدف را ارائه می دهد خریداری کرده اید، یک ابتکار است که نیاز به جداول دارد تا به طور موثر داده ها را با کاربران نهایی به اشتراک بگذارد، گزینه های تم خود را بررسی کنید تا ببینید آیا نسل جدول شامل آن هست یا خیر. به طور معمول، شما این را در قالب یا قالب تم یا در ابزار سازنده تم پیدا کنید.

یک راه ساده تر برای طراحی جداول در وردپرس

هنگامی که راه حل ساخت جدول خود را پیدا کرده اید، می توانید شروع به ایجاد جداول در WordPress کنید. به طور معمول، شما دو گزینه دارید که می توانید جداول آنها را ایجاد کنید:

انتخاب ۱

شما می توانید یک جدول از قبل ساخته شده را از صفحه گسترده یا URL وارد کنید.

نکته خوبی در مورد استفاده از پلاگین TablePress (از تصویر بالا) این است که هنگام وارد کردن یک جدول از یک منبع خارجی، شما سه گزینه برای چگونگی استفاده از آن دارید:

 • یک جدول با نام تجاری جدید ایجاد کنید.
 • یک جدول موجود را جایگزین کنید
 • اطلاعات جدید را به پایان جدول موجود اضافه کنید.

این ویژگی بسیار خوب است زیرا وقتی شما از ایجاد چندین نسخه از همان جدول در WordPress خسته شده اید، به شما کمک می کند که پایگاه داده و پوشه رسانه خود را در حجم کم نگه دارید.

گزینه ۲

شما همچنین می توانید جدول خود را از ابتدا با انتخاب گزینه "اضافه کردن جدید" ایجاد کنید.

تنها نکته این گزینه این است که برای ورود تمامی فیلدهای مورد نیاز به ورودی بیشتری نیاز دارد.گفتم که شما در نهایت در همان موقعیت قرار می گیرید که آیا گزینه ۱ یا ۲ را انتخاب می کنید:

در اینجا، جایی است که جدول خود را نهایی کنید، اضافه کردن متادیتا، و تنظیمات کاربر نهایی را تنظیم کنید، اگر میخواهید آن ها را فیلتر کنید یا جدول را در دامنه سایت مرتب کنید. البته، اگر از یک پلاگین وردپرس استفاده می کنید که با گزینه های طراحی بیشتر و یا تغییرات در گذر است، شما می توانید آن ها را در اینجا نیز آزمایش کنید.

هنگامی که جدول شما ایجاد و ذخیره می شود، می توانید پیش بروید و آن را به هر پستی یا صفحه ای که متعلق به آن است، اضافه کنید. در مورد TablePress، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که کد کوتاه جدول را کپی کنید و سپس آن را در برگه مورد نظر قرار دهید. در اینجا یک مثال از نحوه قرار دادن جدول جدید در سایت وردپرس شما وجود دارد:

به همین سادگی! به برنامه نویسی گسترده یا سفارشی (یعنی اگر نمی خواهید این کار اضافی را انجام دهید) نیازی نیست.

جمع بندی

در حالی که ممکن است اغلب نیازی به ایجاد جداول در WordPress نباشد، بد نیست بدانید که شما توانایی انجام آن را به سرعت و بدون دردسر دارید. تا زمانی که وردپرس این قابلیت را به ویرایشگر اضافه کند یا گوتنبرگ آن را منتشر کند، می توانید روی یک افزونه یا سازنده وردپرس که آن را شامل می شود، حساب کنید.

همانطور که جدول اغلب یک عنصر کلیدی در فروش هر آنچه که شما ارائه می دهید به مشتریان می باشد، همچنین یک ابزار است که تضمین می کند شما این کار را با نتایج واضح، روشن و زیبا انجام می دهید.

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 3 مارس 2018

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.