مردان وردپرس مقاله ۱۰ کاری که با وردپرس می توان انجام داد
۱۰ کاری که با وردپرس می توان انجام داد

این که بصورت تمام وقت و یا فقط به عنوان یک سرگرمی با وردپرس کار کنید، به هر حال بهتر است این مقاله را بخوانید تا بدانید وردپرس چه مواردی در اختیارتان می گذارد.

در حال حاضر، همانطور که وردپرس برای بسیاری از ما کار می کند، ما معتقدیم که این استفاده ها نباید فقط در مورد کار باشد. قطعا برخی از عناصر سرگرم کننده را می توانید به این CMS پیوست کنید. بنابراین، لیستی تهیه کرده ایم که ۱۰ مورد از اموری که وردپرس انجام می دهد را ارائه دهیم. برخی چیزها سرگرم کننده هستند، بعضی ها کار می کنند، بعضی برای رساندن تان به اهداف بلند هستند، و دیگر چیزهای خوبی که می توانید در جامعه وردپرس انجام دهید.

امیدواریم این لیست به شما کمک کند تا از وردپرس استفاده های بهتری داشته باشید.
از وردپرس پول بدست آورید!

# ۱ ساخت یک وب سایت

خوب، شاید این خیلی واضح است، اما خب ما باید از یه جایی شروع کنیم، نه؟ وردپرس محبوب ترین CMS در این سیاره است و بیش از ۲۷ درصد از وب سایت ها را در اینترنت از طریق آن ایجاد شده اند. اگر شما به این درصد کاربران ملحق نشده اید، شروع کنید و آن را انجام دهید!

# ۲ یک وبلاگ بسازید

هر کاری که انجام می دهید، احتمالا (یا حداقل باید) یک متخصص در منطقه باشید. و چه راهی بهتر از ایجاد یک نام بهتر برای خودتان که با شروع یک وبلاگ که در آن دانش خود را به اشتراک می گذارید، ممکن است؟ شما نه تنها تخصص خود را به اشتراک می گذارید، بلکه قادر خواهید بود که بهتر خود و خدمات خود را ارائه دهید و یا کالا های خود را به فروش برسانید.

# ۳ ارسال هر روز یک پست طی یک سال به وبلاگ شما

بله، شروع یک وبلاگ یک قدم بزرگ است. با این حال، هزاران وبلاگ باقی می مانند، زیرا مردم به سادگی محتوای کافی ندارند. اگر می خواهید وبلاگتان رشد کند، باید محتوای منظم و آموزنده ارسال کنید. خود را به ارسال یک پست در روز در طول یک سال متعهد کنید و دائما برای تولید محتوا تمرکز کنید. برای چنین تعهدی آماده نیستی؟ برای شروع آسان –  یک بار در هفته ارسال کنید. اما خود را متعهد و منظم نگه دارید – باران باش و بدرخش. بهانه ای نیار. تخصص خود را به اشتراک بگذارید و در نهایت تبدیل به چیزی خواهد شد که شما به دنبال آن هستید.

# ۴. فروشگاه آنلاین را شروع کنید

دلایل بسیاری وجود دارد که چرا شما می خواهید یک وب سایت را شروع کنید، اما مطمئنا یکی از دلایل محبوب کسب و کار آنلاین است. پس تجارت الکترونیک اقتصاد جدید است، پس چرا در بورس اوراق بهادار جهش نکنید و فروشگاه آنلاین خود را با وردپرس راه اندازی کنید؟ شما باید ابزارهای زیادی برای کمک به شروع کار خود داشته باشید، با یکی از محبوب ترین WooCommerce پیش بروید وچیزی بفروشید.

# ۵ اولین ۱۰۰۰ تومان را آنلاین بدست بیار

"سفر یک هزار مایل با یک قدم اول شروع می شود" 
– لائو تسو، فیلسوف چینی

اگر قصد دارید یک کسب و کار آنلاین را شروع کنید، این اولین و ساده ترین مرحله شماست – اولین گام شما. 100 دلار را به عنوان هدف خود قرار دهید و پس از آن شما آن را ۱۰ برابر کنید. هدف ۱۰،۰۰۰ دلار. سپس دوباره آن را چند برابر کنید … و دوباره … جهش می کنید.

# ۶ ساخت یک وب سایت که به ۱۰۰۰ بازدید کننده در ماه / هفته / روز می رسد

  درست مثل بدست آوردن اولین ۱۰۰۰ دلار به صورت آنلاین، هدف ایجاد یک وب سایت است که در درآمد و ترافیک رشد می کند. بنابراین هدف خود را برای سال جاری تعیین کنید و برای آن کار کنید.

# ۷ راه اندازی سایت نمونه کارها

درسته ما در عصر دیجیتال هستیم، بنابراین دقیقا مثل همه چیز در زندگی شما، رزومه شما باید آنلاین باشد.سایت خود را تنظیم کنید، با استفاده از نام یا نام تجاری که بهترین نماینده شماست، سایت نمونه کارها را به ایجاد و اجرا کنید. اطمینان حاصل کنید شما یک نمایشگاه عالی از مهارت های خود را ارائه می دهید. برای ایجاد سایت نمونه کار می توانید از یکی از قالب های ما که در این راستا تهیه شده اند، استفاده کنید.

# ۸ ایجاد سایت عضویت

هنگامی که شما به اندازه کافی از ترافیک و بازدید کننده ایجاد کرده اید، وقت رسیدن به درآمد غیر فعال است. امروزه بزرگترین راه محض برای انجام این کار، ایجاد یک سایت پرداخت عضویت است که ارزش آن را در قالب اشتراک گذاری و آموزش مهارت های خود بروز داده می شود. محتوای حقوقی فقط باید از طریق یک سایت عضویت در دسترس باشد. البته تنظیم این کار، کار ساده ای نیست، با این حال هنگامی که شما انجام می دهید، بازدهی که از آن دریافت می کنید، باید برای مدت زمان طولانی درآمد منفعل خوبی داشته باشید.

# ۹ ساخت یک دوره آنلاین

یک نوع خاص از سایت عضویت ایجاد دوره آنلاین است که در سال های اخیر محبوب شده است. با استفاده از فیلم ها می توانید یک دوره آنلاین ایجاد کنید، که برای هر کاربر مبلغی را دریافت کنید. من خودم در دوره های آنلاین حضور داشتم که بیش از ۱۰۰۰ دلار پرداخت کردم، بنابراین اگر دوره های برگزار شده ارزش زیادی برای بازدیدکنندگان شما داشته باشد، می توانید بلیط خود را به یک جریان درآمد عالی تبدیل کنید.

# ۱۰ ساخت یک وب سایت اجتماعی

می خواهید ساده ترین راه برای ساخت یک جریان منظم از ترافیک بزرگ و بلزدیدکنندگان بسیار به وب سایت خود بسازید؟ یک انجمن آنلاین پرشور و مشغله ایجاد کنید. اگرچه ممکن است فیس بوک بعدی نباشد، اما به راحتی می توانید از یک سایت وردپرس با استفاده از bbPress آن را بسازید و از مزایای آن انجمن بهره مند شوید.

 

امیدواریم اطلاعات این مقاله برای راهنمایی تان جامع و مفید بوده باشه و بتونید از وردپرس استفاده های بهتر و بیشتری داشته باشید و مردان وردپرس را به دوستان خود معرفی کنید.

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 14 مارس 2018

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

خبرهای کوتاه