خبرهای کوتاه
مردان وردپرس وردپرس ۵۴ سایت از ۱۰۰ سایت شرکت های استارت آپ امریکایی از وردپرس قدرت گرفته اند
۵۴ سایت از ۱۰۰ سایت شرکت های استارت آپ امریکایی از وردپرس قدرت گرفته اند

با توجه به تحلیل های Nelio در سال ۲۰۱۷، 54 سایت از ۱۰۰ سایت شرکت های برتر استارت آپ امریکا از وردپرس قدرت گرفته اند که این نشان می دهد که شرکت های خصوصی آمریکایی زود بازده نیز در دسته استفاده کنندگان وردپرس هستند. این رشد مداوم و سریع به بلوغ سیستم مدیریت محتوا اشاره می کند و مشخص می کند که چقدر سریع از آغاز فروتنانه آن به عنوان یک پلت فرم وبلاگ نویسی پیشرفت کرده است. چندین ویژگی وجود دارد که می توان به این رشد غیرقابل توقف، از قبیل منبع باز بودن و فراتر رفتن از حد "وبلاگ" اشاره کرد.

وردپرس به عنوان یک تجربه دیجیتال

امروزه، وردپرس به یک برنامه پویا و قدرتمند تبدیل شده است که برای ساختن تجربه های دیجیتال باور نکردنی استفاده می شود.

از تجارت الکترونیک و اپلیکیشن های وب سایت های کسب و کار گرفته تا وبلاگ های شخصی و فراتر از آن هستند که از وردپرس قدرت گرفته اند. وردپرس توانایی راه اندازی شرکت های سازمانی آنلاین را فراهم می کند. علاوه بر این، با بیش از ۵۵ هزار پلاگین که در سایت وردپرس به صورت رایگان در دسترس است، دارای قابلیت های قدرتمند و همه جانبه است.

کاملا واضح است که وردپرس از بسیاری جهات از کلیشه ی "صرفا وبلاگ نویسی" فراتر رفته است، که می تواند این واقعیت که ۲۹ درصد از وب سایت های جهان از CMS وردپرس برای وب سایت خود استفاده می کنند، ثابت کند. در حالی که وردپرس همچنان یک انتخاب پیشگام برای وبلاگ نویسان است، از این طرف انتخابی مناسب برای برند های مشهوری همچون مرسدس بنز، سامسونگ، نیکون، ناسا و غیره تبدیل شده است.

توزیع نرم افزار منبع باز

در سال های اخیر، منبع باز بودن یک شاخصه مهم در اینترنت محسوب می شود. در واقع، شرکت هایی مانند مایکروسافت، گوگل، تسلا و حتی دولت آمریکا منبع باز را به عنوان بخشی از شیوه های دیجیتالی خود درک کرده اند. بنیاد open source وردپرس در هنگام نوآوری، با منبع باز قراردادن آن زمینه پیشرفت همیشگی آن را فراهم نمود. به عنوان مثال، زمانی که Google Glass در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد، روز بعد پلاگین هایی که در دسترس بودند، به کاربران اجازه می دادند تا فناوری جدید را با سایت های خود ادغام کنند.

همان را می توان برای هوش مصنوعی و واقعیت مجازی نیز گفت.

این را با راه حل های انحصاری مقایسه کنید، جایی که این روند اغلب طولانی و خسته کننده است. نرم افزار منبع باز بیشتر قابل تنظیم، مقیاس پذیر و منعطف است، که در عصر حاضر سبب فعالیت سریع تر کسب و کارها برای رقابت بیشتر می شود.

جامعه قوی تر از همیشه است

یک پروژه منبع باز به عنوان جامعه قدرتمند به شمار می آید – و جامعه وردپرس از قویترین جوامع منبع باز در جهان است. WordCamps، meetups و رویدادهای وردپرس محور در سراسر جهان وجود دارد که توسط هزاران نفر از شرکت کنندگان طراحی شده است. در واقع، در سال ۲۰۱۵  WordCamps در ۴۸ کشور وجود داشت و ۹۹،۳۰۱ نفر در سراسر جهان در آن حضور پیدا کردند.

رشد وردپرس به این زودی ها کاهش نمی یابد. در واقع، به نظر می رسد که تازه شروع به کار کرده است.

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 22 فوریه 2018
برچسب ها:, , , , ,

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.