مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرسی Login LockDown

مردان وردپرس

سلام عرض میکنم خدمت دوستان وب سایت مردان وردپرس ، با معرفی یکی دیگه از پلاگین های امنیتی وردپرس در خدمت شما هستیم ، پلاگینی که قصد معرفی اون را داریم مربوط به صفحه ورود به مدیریت وب سایت شما می باشد. پس با ما همراه باشید.

دوستان عزیز در قسمت های قبلی امنیت وردپرس ، گفتیم که یک سایت هرچقدر از لحاظ امنیتی بالا باشد باز هم باید به فکر برطرف کردن حفرهای امنیتی و نقاط ضعف آن بود و به این معنا می باشد که هر چقدر یه سیستم امن باشد باز هم به امنیت بیشتری نیاز دارد.

حتما تا حالا در تلفن های هوشمند خود دیده اید که که وقتی می خواهید وارد تلفن شوید به صفحه ترسیم پترن می رسید که با ترسیم آن وارد تلفن می شوید حال نیز اگر شما مثلا برای ۵ بار الگو خود را به درستی وارد ننمایید تلفن شما به مدت ۳۰ ثانیه قفل و دیگر اجازه ورود را ندارید. پلاگینی که میخواهیم به شما معرفی کنیم دقیقا به همین شکل در صفحه لاگین وردپرس عمل خواهد کرد.

 

معرفی پلاگین وردپرسی Login LockDown

 

پلاگین وردپرسی Login LockDown یکی از بهترین پلاگین های امنیتی برای صفحه ورود شما می باشد. بعد از نصب این پلاگین می توانید تعیین کنید که یک شخص تا چه تعداد می تواند تلاش برای وارد شدن به سیستم انجام دهد و تا چه زمانی اجازه ورود به سیستم بعد از تلاش های ناموفق  را ندارد. این پلاگین با مسدود کردن IP آن کاربر تا یک مدت زمان خاصی دیگر اجازه ورود به سیستم را به آن شخص نمی دهد و بعد از سپری شدن زمان مشخص می تواند دوباره برای ورود به سایت اقدام کند.

 

 

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 25 ژانویه 2017

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.