مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرسی ، MailChimp List Subscribe Form

معرفی پلاگین وردپرسی ، MailChimp List Subscribe Form

مردان وردپرس

دوستان عزیز سلام و با عرض ادب خدمت شما کاربران وب سایت مردان وردپرس. با یکی دیگه از بخش ها معرفی پلاگین وردپرس در خدمت شما هستیم ، با ما همراه باشید.

کاربران وب سایت معمولا بعد از ترک سایت شما به احتمال خیلی زیاد دیگر به سراغ سایت شما نمی آیند مگر اینکه بخواهند از سایت شما خرید کنند و یا سایت شما دارای مطالب مفیدی باشد . یکی از راهای ارتباط با کاربران در دنیای اینترنت استفاده از ایمیل می باشد. با استفاده از ایمیل شما می توانید با کاربران که به وب سایت شما مراجعه و ثبت نام کرده اند ارتباط دوباره ای برقرار کنید.

شما با استفاده از پلاگین وردپرسی ، MailChimp List Subscribe Form می توانید یک لیست ایمیل از کابران وب سایت خود ایجاد کنید ، به این صورت که وقتی یک مطلب یا یک پست جدید در سایت خود قرار دادید آن پست نیز برای ایمیل این کابران نیز ارسال شود . با این روش دوباره کاربران به سایت شما بازخواهند گشت . این افزونه یکی از مورد علاقه ترین پلاگین های وردپرس به دلیل آستفاده آسان آن می باشد.

 

تاریخ آخرین بروزرسانی : ۱۲ بهمن ۱۳۹۵
منبع :‌ مردان وردپرس
سینا نظری

هرگز... داشته هایت را به نداشته هایت نفروش !!! شاید وقتی به نداشته هایت رسیدی... حسرت داشته هایی را بکشی !!! که ارزان فروختی

Advertising MiSaCo.

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.