دانشمندان درباره خطر حملات کوانتومی برای بلاکچین را هشدار دادند،  یکی از مهم ترین مزیت های بلاک چین ایمن بودن آن است، اما متخصصان محاسبات کوانتومی هشدار دادند که فناوری کوانتوم امنیت بلاک چین را در معرض خطر قرار می دهد.

کیت بلاک چین مایکروسافت از راه رسید. بزرگترین تولید کننده ی نرم افزار دنیا با ارائه کیت توسعه ابری آینده بلاک چین را تضمین کرد،  مایکروسافت قدرتمندانه به عرضه بلاک چین قدم گذاشته وکیت توسعه ی بلاک چین ابری بر پایه ی آژور را ارائه کرد. مایکروسافت از نسخه ۱.۵ سرویس بلاک چین آژور، از […]

بلاک چین تکنولوژی محبوب این روزها به شمار می آید که قدرت خود را در بازار های گوناگون اعم از بازاریابی و تبلیغات نشان داده است. برخی استارتاپ تحت بلاک‌ چین، به قصد شفاف‌ سازی بازار تبلیغات اینترنتی بوجود آمده اند که سعی در برطرف نمودن مشکلات تبلیغاتی دارند.

امروزه بسیاری از تجارت ها سعی دارند با استفاده از فناوری های مدرن معضلات قدیمی و بی‌ شماری را حل نمایند. از این رو تکنولوژی بلاک‌ چین روزانه در حال توسعه است و این بار استارتاپ‌ ها می خواهند با کمک بلاک چین اینترنتی سریع‌ تر با سطح ایمنی بالا را ارائه دهند.

خبرهای کوتاه