قیمت بیت‌کوین در هفته ‌های گذشته با کاهش شدیدی روبرو بوده است و ارزش آن تا زمان نگارش این خبر، به حدود ۳۷۰۰ دلار رسیده بود. این کاهش قیمت از ابتدای سال ۲۰۱۸ میلادی و پس از بالا رفتن غیر منتظره ی آن در سال قبل ، شروع شد. در ادامه ی این روند نا […]

سقوط ارزش ارز دیجیتالی معروف به زیر ۴۷۰۰ دلار اتفاق افتاد، اخیرا ارز دیجیتال بیت کویین به قیمت ۴۶۴۷ دلار به مبادله می رسد، هیچ کس انتظار چنین سقوط قیمتی از بیت کویین نداشت، تحقیق گران این را گفته بودند که اگر قیمت بیت کویین به زیر ۵ هزار دلار برسد، تا۳۵۰۰ دلار هم خواهد رسید.

اخیرا با کاهش ۱۵ درصدی ارزش ازر دیجیتال بیت کویین مواجه شده ایم، اما در اخرین خبر های منتشر شده، مدیر عامل یکی از شرکت های بزرگ سرمایه گذاری در جهان، گفته است که این کاهش قیمت موقتی است و باید به افزایش ارزش بیت کویین در آینده امیدوار باشیم.

بیت کوین ایرانی تولید می شود! در حالی که بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال در ایران مورد توجه بسیاری از جمله رسانه ها قرار گرفته است در این بین معاون وزیر ارتباطات اعلام داشت که به زودی ارز دیجیتال ملی تولید و رونمایی می شود وی بیان داشت در حال حاضر بانک مرکزی در […]

بیت کوین قدم به دنیای واقعی گذاشت! یک شرکت سویسی اخیرا اسکناس‌ های هوشمندی به اسم Tangem چاپ و توزیع کرده و قصد دارد توسط آن ها به ارزهای رمزنگاری شده هویت فیزیکی بدهد. امروز، این پول ها که از جنس پلاستیک هستند در یکی از فروشگاه‌ های اصلی سنگاپور معامله می شوند.

خبرهای کوتاه