واتس اپ ( WhatsApp ) حالت تاریک را به نسخه وب دسکتاپ خود اضافه کرد با رفتن به تنظیمات قسمت تم می توانید این حالت را فعال کنید.

هندی ها رکورد دار ارسال پیام تبریک سال نو ۲۰۲۰ شدند، به گزارش واتس اپ در شب سال نو میلادی بیش از ۲۰میلیارد پیام از طریق واتس اپ در هندوستان ارسال گردید است که یک رکورد جدید در این زمینه محسوب می شود.

فیسبوک قصد توسعه ارز مجازی برای استفاده ی کاربران در واتس اپ را دارد، فیسبوک در حال تولید یک ارز دیجیتال است که بتواند از آن در پیام رسان تحت کنترل خود یعنی واتس اپ برای تبادلات مالی استفاده نماید. بنابر گزارشات منتشر شده به نظر می‌رسد که فیسبوک فاصله‌ی زیادی با تولید این ارز […]

برنامه ی محبوب واتس اپ برای کاربران iOS مکانی فراهم می کند که مکالمات گروهی در این پیام رسان سریع تر و آسان‌تر از همیشه برقرار شوند. اگر آیفون دارید، می توانید وارد یکی از گروه هایتان شده و با فشردن آیکن تلفن در گوشه سمت راست و بالای تصویر، مخاطبین خود برای مکالمه گروهی […]

یک باگ واتس اپ به تازگی باعث نارضایتی کاربران زیادی شده است، این باگ به کاربران بلاک شده توسط دیگران این امکان را می دهد که همچنان بتوانند به آن ها پیام ارسال کنند و عکس پروفایل آن ها را نیز ببینند این مشکل امنیتی واتس اپ بلاک کردن را امری بی خاصیت کرد.

خبرهای کوتاه