خبرهای کوتاه
مردان وردپرس آموزش پلاگین آموزش وردپرس ، آموزش ساخت گالری با پلاگین NextGEN Gallery

https://wpmen.ir/

در قسمت معرفی پلاگین وردپرسی NextGEN Gallery  به معرفی پلاگین NextGEN Gallery پرداختیم .در این قسمت از آموزش پلاگین به نحوه فعال سازی این پلاگین می پردازیم.این پلاگین یک گالری ساز برای مطالب می باشد.

در معرفی پلاگین وردپرسی NextGEN Gallery درباره این پلاگین بیشتر بدانید.

اگر آشنایی با نصب پلاگین ها ندارید از آموزش وردپرس ، نصب افزونه ها استفاده کنید.

آموزش وردپرس

 

بعد از نصب پلاگین وارد صفحه مربوط به تنظیمات این پلاگین می شویم. در این قسمت اگر گزینه Allow & Continue  را بزنیم سایت freemius.com به برخی اطلاعات دسترسی داشته و برای بهر شدن اسلایدر کمک می کند، اگر گزینه skip را بزنیم باز هم پلاگین کار می کند.

آموزش پلاگین

بعد از این مرحله یک صفحه خوش آمد گویی باز خواهد شد که می توانید در آن اطلاعاتی راجع به این پلاگین دریافت کرده و یا نسخه افزونه را به نسخه پولی و حرفه ای (pro) ببرید.

معرفی پلاگین

حال ما برای ساخت گالری می توانیم بر روی gallery wizard کلیک کرده و یا  روی گزینه های مربوط به گالری Add Gallery / Images  را بزنیم.گرینه Add Gallery / Images را زده و به بخش بعدی می رویم.

در این صفحه ابتدا نام گالری را زده و سپس add files را می زنیم تا فایل های مربوط به گالری را انتخاب کنیم و start upload  را زده و  منتظر آپلود شدن تصاویر می شویم.

wordpress-gallery-plugin

بعد از آپلود شدن به قسمت مدیریت گالری می رویم تا گالری خود را ویرایش کنیم.

NextGEN Gallery

بعد از ویرایش مطلب به ساخت یک ساخت یک  آلبوم می پردازیم.گزینه Manage Albums رفته و یک آلبوم جدید می سازیم و گالری های خود را در آن قرار می دهیم.

گالری

حال کافیست به یک صفحه و یا پستی که می خواهیم گالری در آن ایجاد شود رفته و گزینه Add Gallery را که در ویرایشگر ایجاد شده را زده و گالری خود را اضافه می کنیم.

گالری تصویر

بر روی گزینه سبز رنگ زده تا صفحه زیر باز شود و در قسمت انتخاب گالری یا آلبوم ، گالری و یا آلبوم مورد نظر را انتخاب کنید تا گالری در آن صفحه اعمال شود .

همچنین می توان گزینه های نمایش گالری را نیز تنظیم کرده و سپس Insert Displayed Gallery را می زنیم تا اسلایدر در مطلب ما نمایش داده شود.

حال دکمه انتشار را زده و صفحه و یا مطلب را مشاهده نمایید.

مردان وردپرس

سایر تنظیمات 

مردان وردپرس

 

 

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 3 ژانویه 2017

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.