مردان وردپرس آموزش وردپرس آموزش وردپرس ، برچسب ها (tags) در وردپرس

https://wpmen.ir/

وردپرس دارای دسته بندی ها (category) و برچسب ها (tag) می باشد که برای ارائه مطلب نویسندگان را یاری می دهند و هردوی آنها کاربرد خود را دارند.کاربران برای دسترسی به موضوع مشخصی در سایت از دسته ها استفاده می کنند.زیاد بودن دسته ها کاربران را دچار سردرگمی کرده و محدود بودن آن به نویسنده امکان انتخاب  موضوع صحیح و مرتبط را می دهد. برچسب ها در وردپرس نیز برای راهنمایی کاربران برای انتخاب موضوع مناسب  به کار رفته و ترکیب  برچسب و دسته بندی راهنمای مناسبی برای کاربران در یافتن مطالب مورد نظرشان در سایت باشد.همچنین با استفاده از برچسب ها دسترسی به مطالب دلخواه در یک سایت سریع تر صورت می گیرد.

برای قرار دادن برچسب ها در نوشته می توان از قسمت نوشته ها ، افزودن نوشته را انتخاب کرده و یا در قسمت نوشته ها برچسب ها را قرار دهید که در مورد دوم باید دوباره برچسب را در نوشته قرار دهید.

برچسب ها دسته بندی های خاص و کوچک تر برای مطالب سایت  می باشند و به محتوای هر نوشته بستگی دارند در حالیکه دسته بندی براساس موضوع نوشته می باشد.فرض کنید می خواهیم یک مطلب برای آموزش برچسب ها در وردپرس مطالب قرار دهیم دسته بندی اصلی مطلب "آموزش وردپرس" بوده و برچسب های آن را می توان به "برچسب ها در وردپرس" ، "برچسب در وردپرس" ، "تگ ها در وردپرس" ،"wordpress tags" و "tag" نام برد. 

پس اگر بخواهیم به طور خلاصه تفاوت برچسب ها(tag) و دسته بندی ها(category) را بدانیم اینست که از دسته بندی ها برای موضوعات اصلی سایت و از برچسب ها برای موضوعات اصلی یک مطلب استفاده می شود.

 نکاتی که در مورد تگ ها باید بدانید

  • از برچسب با کلمات کوتاه استفاده کنید(حداکثر ۳ یا ۴ کلمه)
  • از برچسب های کمی برای یک نوشته استفاده کنید
  • از برچسب های قبلی هم استفاده کنید

فکر نکنید که هر برچسبی را می توانید در نوشته های خود بگذارید تا مانند کلمات کلیدی ، در گوگل بالا بیایید .اگر از برچسب هایی استفاده کنید که از آنها در نوشته خود استفاده نکنید و یا موضوع اصلی مرتبط با برچسب ها نباشد نتیجه عکس برای سایت خواهد داشت.

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 16 ژانویه 2017

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.