مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرسی ، WP Clone by WP Academy

وقتی شما یک وب سایت وردپرسی می سازید ابتدا آن را بر روی لوکال هاست انتقال می دهید و بعد از تکمیل تمامی قسمت ها وبخش های وب سایت ان را بر روی دامنه اصلی منتقل می کنید. وقتی این کار را انجام می دهید باید اطمینان حاصل کنید که اطلاعات و فایل های شما به درستی بر روی دامنه اصلی منتقل شده است که بدون مشکل اجرا شود اما تمامی این مراحل به صورت دستی این امکان را ایجاد می کند که به سختی و با مشکل فایل های خود را انتقال دهید حتی در برخی مواقع باعث خراب شدن اطلاعات نیز می گردد. اما ما در این بخش از معرفی پلاگین وردپرس قصد داریم این کار را با معرفی یک افزونه انجام دهیم.

افزونه وردپرسی WP Clone by WP Academy بهترین روش برای منتقل کردن فایل های وب سایت شما بر روی دامنه اصلی می باشد که به راحت ترین حالت ممکن این کار را انجام می دهد.

WP Clone ساده ترین، سریعترین و امن ترین  افزونه ای می باشد که با کپی کردن یک سایت وردپرس به دامنه دیگر شما را از انجام دستی  بی نیاز می کند.  همچنین می توانید آنرا از سرور محلی میزبانی وب، برای ایجاد نسخه از سایت خود و  توسعه و یا اهداف آزمایشی، و تهیه نسخه پشتیبان تنظیم کنید.

 

 

 

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : 6 فوریه 2017

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.