خبرهای کوتاه
مردان وردپرس معرفی پلاگین معرفی پلاگین وردپرسی ، WP Limit Login Attempts

مردان وردپرس

حتما دیده اید که وقتی در یک وب سایتی برای چندین بار نام کاربری و کلمه عبور خود را  به طور مداوم اشتباه وارد می کنید دیگر اجازه ورود به پنل خود را ندارد. افزونه ای که میخوایم به شما معرفی کنیم افزونه ای می باشد که تعداد دفعات ورود به پیشخوان وب سایت وردپرسی شما را محدود می کند ، به این ترتیب با نصب این پلاگین امنیت وردپرس را افزایش داده اید.با مردان وردپرس همراه باشید.

یکی از بهترین افزونه امنیت وردپرس ، پلاگین  WP Limit Login Attempts می باشد . با استفاده از این ابزار می توانید تعداد دفعات ورود به پیشخوان وردپرس را محدود کنید.  نحوه کار این پلاگین به شکلی می باشد که شما می توانید به صورت دلخواه تعداد دفعاتی که کاربر تلاش می کند تا وارد وب سایت شود را تعیین کنید ،  و اگر کاربر بعد از تلاش ها مکرر رمز خود را به طور اشتباه وارد کرد با پیغام خطا روبرو شده و اجازه وارد شدن به وب سایت را برای مدت مشخصی مثلا یک ساعت ندارد.

 

wpmen.ir

 

این افزونه کمک بسیاری در جهت حفظ امنیت وب سایت ودرپرسی شما می کند به این دلیل که مانع حملات هکر ها پس از حدس نام کاربری و کلمه عبور می شوند ، زیرا هکر ها حتی با  حدس نام کاربری و کلمه عبور به دلیل محدود شدن IP آن ها ،  دیگر قادر به دسترسی به پنل وردپرس را ندارند.

ویژگی های پلاگین  WP Limit Login Attempts  :

  • پیگیری تلاش های کاربر برای وارد شدن به وب سایت و محدود سازی آن
  • تایید کد امنیتی
  • پلاگین سبک و کم حجم
  • مکانیزمی برای کند کردن حمله
  • جلوگیری از ورود به وب سایت در مقابل در خواست های غیر طبیعی

 

منبع :‌ مردان وردپرس
تاریخ آخرین بروزرسانی : ۴ بهمن ۱۳۹۵

نظرات خود را اینجا بنویسید

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.